"Вдома сильно "підгоряє": російський політик оцінив загрозу вторгнення Росії в Україну

"Витрати будуть великими"

"Вдома сильно "підгоряє": російський політик оцінив загрозу вторгнення Росії в Україну

Загроза військового вторгнення Росії в Україну є завжди й треба сприймати її серйозно, заявив в ефірі програми "Реальна політика з Євгенієм Кисельовим" на телеканалі "Україна 24" російський політик Володимир Мілов.

"Загроза є завжди і я б закликав сприймати її серйозно і готуватися до того, що ситуація може піти за гіршим сценарієм. Бути готовим - це добре. Але я думаю, що немає реальної загрози якоїсь великої війни - через низку причин... Ситуацію потрібно розглядати з точки зору війни... як інструменту, який може принести Путіну деякі вигоди.

Вважаю, що ці вигоди перебільшені. Але з іншого боку, війна несе як вигоди, так і витрати. Я думаю, що будь-який серйозний коментатор, який аналізував, що відбувалося з Україною, українською армією за останні 8 років, розуміє, що витрати будуть великими", - сказав він.

Читайте також: Дуже небезпечна гра: Кулеба назвав основну мету Росії

На думку Володимира Мілова, якщо буде повномасштабна конфронтація, то витрати для Путіна будуть дуже серйозними. Також він зазначив, що важливо звернути увагу на те, що Путін не завойовував Крим і Донбас шляхом якоїсь великої та кровопролитної війни.

"Він дуже швидко "відхопив" ці шматки території, коли фактично українська влада перебувала деякий час у паралізованому стані... Будь-яке серйозне військове протистояння нестиме для Путіна колосальні витрати. У нього зовсім не та внутрішньополітична ситуація вдома. У нього вдома дуже сильно" підгоряє" - настільки, що щодня якісь нові арешти, обшуки...

Більшості на продовження президентського терміну Володимира Путіна немає. Ситуація стає гіршою за всіма параметрами - що економіка, що пандемія, що падіння інтересу до телебачення і зростання попиту на інтернет... А яка військова мета атаки на Україну?... Реальної військової мети для операції проти України на сьогодні просто не існує, жодної", - зазначив політик.

Раніше ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи можлива відкрита військова агресія Росії проти України.

"Чи варто очікувати чогось великого, серйозного найближчим часом? Перше, ми ніколи не можемо сказати на 100%, завжди є ймовірність. Враховуючи те, що Путін не відмовився від своїх планів, ми не можемо сказати, що ця ймовірність дорівнює нулю. Ні, на жаль, це не так. З іншого боку, той факт, що в соціальних мережах з'явилися відео з пересуванням збройних сил, бойової техніки до кордонів України або кудись туди, якщо, припустимо, це відбувається... Той факт, що з'явилася стаття в Washington Post (31 жовтня газета опублікувала статтю під заголовком "Пересування російських військ поблизу кордону з Україною викликають заклопотаність в США і Європі", - ред.), що це стало обговорюватися - є індикатором того. Але знову-таки, ми не можемо на 100% це сказати. Найімовірніше, це є шантажем і залякуванням, ніж реальними приготуваннями", — сказав Ілларіонов.

Своєю чергою російський політичний аналітик Ольга Курносова вважає, що у Кремлі немає конкретного плану для нападу на Україну.

"Багато хто говорить про те, що зустріч Путіна і Байдена може відбутися після Нового року, і щоб ця зустріч точно була - ось такі речі й відбуваються. Але, звичайно, скупчення військ - не є добре, навіть коли сьогодні мети вторгнення немає", - каже Курносова.

Джерело Україна 24 Теги