Дуже небезпечна гра: Кулеба назвав основну мету Росії

Дмитро Кулеба розповів, за якими напрямками Росія веде гібридну війну із Заходом

Дуже небезпечна гра: Кулеба назвав основну мету Росії

Президент Росії Володимир Путін веде гру одразу за декількома напрямками, заявив у програмі "Реальна політика з Євгенієм Кисельовим" на телеканалі "Україна 24" міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Наскільки мені відомо, президент Путін відправив канцлера Німеччини до Лукашенка, сказавши, що потрібно мати лише пряму лінію контакту і з ним вирішувати це питання. Якихось ультиматумів не було. Але загалом ми маємо розуміти, що тиск, який Росія зараз чинить на декількох фронтах гібридної війни, одним із завдань ставить сертифікацію "Північного потоку-2". Цей фактор є у грі, яка зараз розгорнулася, і вона дуже небезпечна", — сказав він.

Читайте також: Росія висуває нереальні умови — Кулеба про перешкоди Нормандському формату

Кулеба назвав основні напрямки гри, яку веде Росія.

"Тут і криза з громадянами, яких привезли на кордон з Європейським Союзом, і загострення ситуації на українських кордонах, на окупованих територіях, збільшення пропаганди та дезінформації Росії в країнах Євросоюзу, й дії Росії, щоб паралізувати Нормандський формат та мінський процес — усе це елементи однієї гри. Ми обговорюємо це з нашими партнерами, і вони з нами погоджуються", — сказав він.

Раніше Кулеба розповів, що Україна координує зусилля з Польщею, Литвою та країнами ЄС, щоб зупинити спроби Олександра Лукашенка використати міграційну кризу проти нашої країни.

"Ми повинні зміцнювати нашу економіку, не перетинаючи якихось червоних ліній. Але при цьому політично ми дійсно повністю захищені від білоруської брутальної реальності", - сказав він.

Джерело Україна 24 Теги