Фактично вислання — юрист про нову посаду Поклонської

Євген Огарков висловився про призначення експрокурора Криму послом в Кабо-Верде

Фактично вислання — юрист про нову посаду Поклонської

Експрокурорка Криму Наталія Поклонська, яка 2014 року перейшла на бік російських окупантів, призначена послом РФ в Кабо-Верде. Це призначення прокоментував у програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" юрист Євген Огарков.

"Якщо звернутися до історії міжнародних відносин, особливо в радянські часи, стає очевидно, що відправка людини, яка обіймала певний пост в країні, на посаду посла, особливо в якийсь океанський регіон, є фактично висланням. Це неформальна дипломатична практика.

Кабо-Верде — це острови Зеленого Мису, які розташовані в Атлантичному океані, на відстані 600 км від Африканського континенту. Тобто зв'язок зі світом буде складним. З цього уважні глядачі можуть зробити відповідний висновок", — сказав він.

Читайте також: Красива ілюстрація долі зрадників — Кулеба про нове призначення Поклонської

Огарков нагадав, які посади раніше обіймала Поклонська.

"Вона обіймала певні важливі посади. Вона була і прокурором Криму, і депутатом Держдуми, навіть якийсь час була головою комітету Держдуми. Але після цього вона чомусь дуже швидко, після проходження курсів, відправлена на посаду посла в цю державу. Висновки ми всі можемо з вами зробити", — сказав він.

Нагадаємо, ще в серпні в ЗМІ з'явилася інформація, що Поклонська стане послом Росії в африканській республіці Кабо-Верде, розташованій на островах Зеленого Мису в Атлантичному океані. Офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Наталя Поклонська працювала в прокуратурі Криму на посаді старшого прокурора. Після окупації Росією Криму перейшла на бік Росії і була призначена окупаційною владою прокурором Криму. 2016 року стала депутатом Державної думи РФ VII скликання, заступником голови комітету Держдуми РФ з міжнародних справ. Член фракції "Єдина Росія".

19 березня 2021 року РНБО України ввела санкції проти колишніх високопосадовців і правоохоронців-зрадників, серед яких є Наталія Поклонська.

Прессекретар МЗС України Олег Ніколенко розповів в коментарі "Українській правді", що Україна порушила перед урядом Кабо-Верде питання про злочинну діяльність Наталії Поклонської.

Джерело Україна 24 Теги