Гасла божевільного — Фейгін висловився про статтю Медведєва щодо України

Марк Фейгін розповів, чим дивує стаття експрезидента РФ

Гасла божевільного — Фейгін висловився про статтю Медведєва щодо України

Про статтю експрезидента Росії Дмитра Медведєва щодо України висловився в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" російський політик і правозахисник Марк Фейгін.

"Парадокс полягає в тому, чому вибрали саме його як автора цієї публікації. Репутація цього персонажа... його кличка була" Жалюгідний "спочатку, є ще кілька, які невимовні в ефірі. Це дуже дивний персонаж для того, щоб посилати такі меседжі. Все-таки статті Путіна з тим же посилом сприймалися вагоміше, тому що він там пускався в історичні різного роду міркування і так далі. Тут же набір якихось примітивних лайок, якихось інвектив, які виглядають як лозунги божевільного.

Я уважно прочитав цей текст і не розумію, які висновки з нього потрібно зробити. Зовнішнє управління — це вже звучало, але в такій формі, в якій це зараз звучить, це робить тільки гірше", — сказав він.

Читайте також: Стаття Медведєва про Україну: Стефанішина вказала на головний фейк

Також Фейгін прокоментував результати соцопитування, які говорять про те, що 42% росіян не хочуть бачити Володимира Путіна президентом Росії після 2024 року.

"Я б взагалі не покладався на цю статистику. Вони зараз, я впевнений, опублікують статистику, де рейтинг Путіна буде зашкалювати за 60%. Взагалі соціолог в Росії сприймається як якийсь агент. Хтось підбігає і запитує: ви за Путіна чи проти? У тій атмосфері, в якій Росія живе, це взагалі не питання. Люди, щоб відмахнутися, кажуть "за Путіна" і тікають. Покладатися на точність цифр не варто. Підтримка Путіна падає, але я б не робив з цього далекосяжні висновки", — сказав він.

Нагадаємо, що 11 жовтня російське видання "Комерсант" опублікувало статтю Дмитра Медведєва з заголовком "Чому не мають сенсу контакти з чинним українським керівництвом".

У ній політик заявив, що на чолі України сьогодні стоять "неосвічені і необов'язкові люди", які "постійно змінюють позицію на догоду своїм заокеанським господарям і політичній кон'юнктурі" й залежать від "подачок" з Євросоюзу та США.

Також Медведєв назвав український закон про корінні народи "ублюдочним", Кримську платформу — "дебільною", і натякнув, що Росія чекатиме для переговорів нового, проросійського керівництва в Україні. Експрезидент Росії заявив, що президент Володимир Зеленський зрадив свою ідентичність і свою російську мову, тому з ним розмовляти не будуть.

Джерело Україна 24 Теги