Бутусов звинуватив Арестовича у погрозах

Журналіст вимагатиме порушити кримінальну справу через погрози Арестовича

Бутусов звинуватив Арестовича у погрозах

Журналіст Юрій Бутусов звинуватив у погрозах позаштатного радника керівника Офісу президента Олексія Арестовича.

Про це Бутусов заявив в ефірі програми "Чергові по країні" на телеканалі "Україна 24", коментуючи слова Арестовича про те, що життю журналіста загрожує небезпека.

"По-перше, я зараз після посту пана Арестовича побачив для себе загрозу і небезпеку. Погрозу вбивства я сприйняв серйозно, оскільки цьому передувала ганебна поведінка президента Зеленського у спілкуванні зі мною на пресконференції, і передувала кримінальна справа, яку відкрило Державне бюро розслідувань з надуманого приводу. Зараз вже наступний крок тиску - це погрози Арестовича", - наголосив журналіст.

Читайте також: Скандал із Бутусовим: Шкіряк пояснив, у чому помилка влади

За словами Бутусова, допис Арестовича в соцмережах сповнений образ проти нього.

"І все це, підкреслюю, говорить посадова особа, радник Офісу президента України. Цей посадовець після великої кількості образ на мою адресу каже в стверджувальний формі, що мене вб'ють впродовж тижня. Час пішов. І каже - я спеціально попереджаю, що це буде така сакральна жертва, щоб посилити нападки на владу", - заявив він.

Як підкреслив журналіст, він бачить загрозу саме від української влади - "від президента Зеленського, від підпорядкованих йому силовиків, які чинять незаконні дії, які всіма силами хочуть унеможливити моє журналістське розслідування щодо російської агентури в Офісі президента, яка зраджує і провалює спецоперації української розвідки".

"І звичайно, я вимагатиму від правоохоронних органів порушення справи, щоб пан Арестович був викликаний на допит і детально розповів, звідки в нього така інформація, хто йому повідомив, що мене будуть вбивати, які у нього для цього підстави. Він має це офіційно пояснити", - сказав він.

Також Бутусов прокоментував слова Арестовича про те, що з нього зроблять "другого Гонгадзе":

"Журналіста Георгія Гонгадзе було вбито 20 років тому. Я непогано знав Георгія, ми спілкувалися у Раді перед його загибеллю. Я чудово пам'ятаю, як Георгій написав відкритого листа на генерального прокурора і попередив, що влада за ним веде спостереження, погрожує йому, і він відчуває небезпеку своєму життю. Мабуть, Арестович мав на увазі якусь іншу аналогію, але порівняти мене зі справою Гонгадзе - це значить людина порівнює вбивство журналіста владою, яке було зроблене 20 років тому, і що так само влада може вчинити зараз. Звичайно, я таку погрозу сприймаю дуже серйозно".

Читайте також: Бутусов назвав головну помилку Зеленського щодо "Вагнергейту"

Нагадаємо, 26 листопада прес-конференції президента Володимира Зеленського у нього сталася суперечка з журналістом Юрієм Бутусовим.

Зеленський назвав Бутусова людиною, яка працювала на олігарха Ігоря Коломойського, а також звинуватив його у смертях українських військових через публікацію про застосування безпілотника на Донбасі.

Наступного дня ДБР розпочало кримінальне провадження за фактом публікації журналістом Юрієм Бутусовим відео із пострілами з гаубиці. Предметом розслідування є встановлення обставин, хто і за яких умов допустив цивільну особу до зброї.

Своєю чергою, позаштатний радник голови Офісу президента Олексій Арестович заявив, що Бутусова можуть вбити, тому він проситиме надати журналісту державну охорону.

Джерело Україна 24 Теги