Вторгнення Росії в Україну: "слуга" повідомив, коли можуть ввести воєнний стан

Українці повинні бути готові до того, що в країні можуть вести воєнний стан, повідомив нардеп

Вторгнення Росії в Україну: "слуга" повідомив, коли можуть ввести воєнний стан

В Україні можливе введення воєнного стану за певних умов. Про це повідомив у програмі "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24" народний депутат від фракції "Слуга народу" Олег Семінський.

Представник парламентської монобільшості підкреслив, що таке рішення може бути ухвалене, якщо Росія здійснить реальне вторгнення в Україну, порушивши кордони нашої держави.

"Так, такі розмови є, це обговорюється... Олександр Корнієнко (перший віцеспікер парламенту – ред.) говорив про введення воєнного стану виключно при повномасштабному вторгненні Російської Федерації на територію України за лінію розмежування в наш бік... Ми всі сподіваємося, що цього не станеться, але нам треба не панікувати, діяти з тверезою головою, і бути готовими до того, що це може реально статися. Якщо таке станеться, ми як держава повинні боротися до кінця... Я ще раз хочу зазначити, воєнний стан буде вводитися виключно в разі повномасштабного вторгнення", - сказав нардеп.

Читайте також: Загроза нападу Росії: Гордон заспокоїв українців

Зазначимо, що раніше голова фракції "Голос" Ярослав Железняк також прокоментував слова Олександра Корнієнка щодо оперативного введення в країні воєнного стану. Він підкреслив, що його фракція, як і частина нардепів інших політсил, голосувати за таке рішення не будуть, якщо воно буде прийматися в Раді без достатніх пояснень, для чого це робиться. Також Железняк повідомив, в яких випадках введення воєнного стану необхідне.

"Якщо ми говоримо про конкретні події, це може бути вже відкрита агресія країни-агресора щодо України... Ще раз, у сліпу фракція "Голос" за будь-яке таке рішення голосувати не буде, і я впевнений, що багато представників так званої коаліції теж не голосуватимуть", - сказав політик.

Раніше перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив, що у разі військової агресії з боку Росії, оперативно буде скликана Верховна Рада для введення військового або надзвичайного стану.

"У Верховної Ради може бути тільки один план, якщо є завдання ввести воєнний або надзвичайний стан - зробити відповідні голосування ВР повинна впродовж декількох годин", — розповів Корнієнко.

Джерело Україна 24 Теги