"Дитячий садок": Шкіряк нагадав, що авіація ДСНС - не таксі для влади

Гелікоптери ДСНС потрібно залучати в рятувальних операціях, а не для перевезення чиновників, заявив Шкіряк

"Дитячий садок": Шкіряк нагадав, що авіація ДСНС - не таксі для влади

Транспорт Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС)  не може бути використаний в побутових ситуаціях як таксі. Про це заявив у програмі "Україна сьогодні" на телеканалі "Україна 24" колишній радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Це просто дитячий садок.  Я хочу нагадати всім українцям, що з 2018 року Арсен Аваков (ексглава МВС - ред.) спільно з нашими французькими партнерами заснував систему авіаційної безпеки, головна функція якої - це допомога українському народу і захист національних інтересів України...Гелікоптери ДСНС - це спеціальні транспортні авіаційні засоби для здійснення пошуково-рятувальних операцій. Це транспорт, який використовуються виключно для цієї мети. Це не таксі", - підкреслив ексрадник глави МВС.

Читайте також: Будуть серйозні наслідки: нардеп вказав на помилку "слуг народу"

Він також повідомив, що чиновників можуть перевозити в таких гелікоптерах, але для цього потрібен особливий, протокольний привід.

"Якщо, наприклад, оголошуються якісь навчання, відбувається протокольний візит президента, ну, наприклад, в зону проведення навчання або на якусь надзвичайну ситуацію, якусь пожежу, то, безумовно, в таких ситуаціях цей гелікоптер може бути транспортним засобом, який залучається для транспортування президента України. Але ми зараз маємо ситуацію, коли, ймовірно, гелікоптер ДСНС виконував функцію таксі.  Якщо у них це в протоколі записано, то нехай покажуть нам цей протокол, де чорним по білому записано, що безпричинно можна використовувати транспортну пошуково-рятувальну авіацію для власної мети, для здійснення якихось особистих забаганок. Тому, безумовно, це дурниця, це не витримує ніякої критики. І я думаю, що це має бути елементом розслідування враховуючи ймовірні зловживання", — заявив Шкіряк.

Раніше ЗМІ писали, що для святкування на держдачі в Карпатах дня народження глави Офісу президента Андрія Єрмака, були залучені гелікоптери ДСНС для доставки людей, повідомила "Українська правда".

Варто додати, що раніше Зорян Шкіряк також прокоментував відмову представників "Слуги народу" приходити на ефіри телеканалів "Україна" і "Україна 24". За його словами, народні депутати від "Слуги народу" відмовляються ходити на ефіри телеканалів" Україна" і "Україна 24" через неможливість аргументовано довести чіткість своєї позиції.

Джерело Україна 24 Теги