День народження Єрмака: Рудик розповіла, до чого тут "вагнергейт"

"В Україні зараз є чотири головні проблеми"

День народження Єрмака: Рудик розповіла, до чого тут "вагнергейт"

Комунікація щодо ситуації зі святкуванням дня народження голови Офісу президента Андрія Єрмака нагадує комунікацію щодо справи "вагнерівців", заявила в ефірі "Україна сьогодні" на телеканалі "Україна 24" народна депутатка від фракції "Голос" Кіра Рудик.

"Ми почули такий самий перший крок, що спецоперації не було - святкування не було. Потім ми очікуємо, що це буде "святкування, але не наше", а потім, що це взагалі проросійська агентура і ще багато чого.

Тут абсолютно видно аналогію. Це стандартна комунікація Офісу президента і самого президента з людьми, яким він обіцяв, що буде їздити на велосипеді й таких гучних святкувань точно не буде", - сказала вона.

Читайте також: "Мовчання влади – це явка з повинною: Гончаренко про "вагнергейт"

За словами депутатки, зараз президент і голова Офісу президента активно рухаються в бік якраз диктаторських країн:

"Що мене ще дуже обурює - це якщо абстрагуватися від прізвищ, - скажіть, а на яку країну більше схоже отаке святкування та абсолютне ігнорування громадської думки? На Росію і Білорусь або на європейську країну? В якій із таких країн президент та голова Офісу президента могли б собі це дозволити та знати, що це зійде їм з рук?

Мені здається, що зараз президент і голова його Офісу активно рухаються в бік якраз диктаторських країн, в яких керівництво абсолютно не зважає на те, як це виглядає, за чиї це кошти - тому що вони вважають державні кошти абсолютно своїми та просто роблять все, що їм заманеться. Влада абсолютно не комунікує щодо того, що відбувається. У публічному просторі відбувається вакуум, але мене турбує навіть не це, а чому ж вони, падлюки, не працюють?".

Також вона сказала, що в Україні зараз є чотири головні проблеми:

"У нас є величезні ризики загострення ситуації з Росією. Є такі ризики? Зараз президент, голова Офісу президента, всі, хто можуть працювати, мають сидіти та працювати. Головнокомандувач має працювати. Також енергетична криза. У нас що, все добре? Ми готові до святкувань?

Третє питання - у нас що, ситуація з ковідом покращилася? Ні, в нас ситуація критична. У нас кількість хворих - про це зараз ніхто не говорить - тільки збільшується, а вакцинація зупинилася на тому ж рівні, на якому була.

Скажіть, у нас економічної кризи немає? Тобто в нас є 4 конкретні проблеми, які потрібно розв'язувати. Частина з них є критичними. І замість того, щоб сидіти й показувати, що вони хоча б намагаються розв'язати їх, президент та його голова Офісу вирішують, що ні, вони підуть святкувати. І це найгірше. Це мене обурює найбільше".

Читайте також: "Гордон зізнався, чому більше не поїде на зустріч із Зеленським"

Нагадаємо, за інформацією джерел "Української правди" в політичних колах, президент Володимир Зеленський та керівник його офісу Андрій Єрмак у п'ятницю вдень залишили Банкову ще до закінчення робочого дня і полетіли в Карпати до державної резиденції президента України Синьогора, де у неділю Андрій Єрмак має відсвяткувати ювілей - 50 років.

Згідно з даними публічних онлайн радарів, президентський борт із Києва не прилітав, на відміну від самого президента.

Натомість за допомогою онлайн-радару вдалося встановити, що у п'ятницю вранці 19 листопада з Києва до Івано-Франківська прилетів чартер, який має стосунок до групи "Приват" Ігоря Коломойського. Борт майже одразу повернувся до Києва. Чи був президент Зеленський або керівник його офісу Єрмак на борту наразі не вдалося ані підтвердити, ані спростувати.

Раніше журналіст Дмитро Гордон жорстко розкритикував президента Володимира Зеленського і викрив його в намірі "піти шляхом Володимира Путіна".

"2,5 роки жодної реформи, нічого взагалі, коту під хвіст. Як так? Чому? Чому знову ідіотів повно поряд з ним? Він що, не бачить?.. Корупція, виходить Саакашвілі і каже - 37 млрд доларів крадуть щороку з бюджету. Виходить держсекретар США Блінкен, каже - 40 млрд доларів крадуть із бюджету щороку. А він мовчить. А чому ти мовчиш? Ти керуєш цією корупцією чи її покриваєш?" – обурився журналіст.

Джерело Україна 24 Теги