Скандал з днем ​​народження Єрмака: Карасьов згадав про багаті часи Януковича

"Це за народні гроші будують такі резиденції"

Скандал з днем ​​народження Єрмака: Карасьов згадав про багаті часи Януковича

В ефірі ток-шоу "Сьогодні" на телеканалі "Україна 24" політолог Вадим Карасьов прокоментував інформацію про те, що президент Володимир Зеленський та його Офіс святкували день народження Андрія Єрмака на державній дачі, використовуючи гелікоптери ДСНС для доправки людей до резиденції в Карпатах.

"Скільки критикували Межигір'я Януковича а тепер знову - граблі Януковича чи як? Коли був Янукович - це була така гедоністична еліта. Вона любила оцю царську розкіш. Люди вийшли з бідних сімей, їм хотілося того. Але зараз же ніби нормальні люди прийшли до влади. Скромні люди і звідки така пихатість виникла? Прикро те, що ці люди прийшли до влади під гаслами відмовитись від привілеїв", - каже він.

Карасьов упевнений, що новий скандал навколо команди Володимира Зеленського вдарить по рейтингах влади набагато більше, ніж історія з "вагнергейтом".

"Тому, що це емоції людей. Це за народні гроші будують такі резиденції. Потім перельоти, зальоти, вертольоти - це все за народні гроші. Хочете жити в розкоші - йдіть з політики. Хочеш бути в політиці - живи так, як живуть люди", - підкреслив політолог.

Зазначимо, що журналісти видання "Українська правда" опублікували матеріал, у якому стверджується, що 50-й день народження голови ОП Андрія Єрмака святкували 4 дні. В один із них – 21 листопада – Зеленський та Єрмак повернулися до Києва, щоб взяти участь в урочистостях до Дня гідності та свободи, і одразу знову полетіли до Карпат. Для цих переміщень використовували вертоліт ДСНС.

Нагадаємо, 17 листопада міжнародна група Bellingcat опублікувала першу частину розслідування спецоперації України з затримання бойовиків ПВК "Вагнер".

Впродовж року Bellingcat за участю The Insider розслідував обставини унікальної операції спецслужб України, під час якої розвідникам, які працювали під виглядом охоронної компанії при "Роснефти", вдалося вивезти з Росії десятки бойовиків ПВК "Вагнера", причетних до військових злочинів в Україні.

Операція мала закінчитися тим, що літак з бойовиками мав приземлиться на території України, де їх затримають правоохоронці. Проте в останній момент операцію перенесли й 33 найманців затримало КДБ Білорусі.

Офіс генерального прокурора України запросив видачі найманців, які брали участь у бойових діях на Донбасі, проте влада Білорусі видала затриманих "вагнерівців" Росії.

Раніше ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль заявив, що провал операції із захоплення бойовиків приватної військової компанії "Вагнер" у 2020 році стався через непрофесіоналізм і некомпетентність української влади.