"Інша ДНК": Карасьов пояснив, що не так з владою в Україні

"В Україні ніколи не було династії"

"Інша ДНК": Карасьов пояснив, що не так з владою в Україні

Прагнення кожного президента України бути "батькой", можливо, не підходить для України. Про це сказав в ефірі "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" політолог Вадим Карасьов.

"В Україні ДНК інша – гетьмана поставили, він починає щось виробляти – ми цього гетьмана виженемо. Тому в Україні ніколи не було династії, королівських дворів тощо. Тут географія інша, не для монархії, автократії, диктатури та ін. Але кожен хоче це зробити", - сказав він.

Читайте також: "Бойкот телеканалів "слугами народу": Карасьов розповів, у чому головна небезпека"

За його словами, в Україні має бути збалансована влада:

"Баланс не дає можливості президенту робити помилки. Він же помилки може зробити, якщо увірує, що він - "Бог із машини", що він - господар, що держава - це його...

Можливо, є дефект у конституційній системі. Може, там треба "попрацювати"... Це на користь буде і президенту, і людям, і країні, бо вбереже нас від помилок. Бо коли збалансована влада, вона уберігає президентів від поганих та неправильних рішень.

Я припускаю, що щось зроблено непогано, і наполягаю на тому, що ми ослабли. Але я не хочу звалювати провину лише на одну людину”.

Нагадаємо, ексміністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що провали нової влади при президентові Володимиру Зеленському розпочинаються з питання корупції.

"Треба віддати належне президенту Зеленському. Він продовжив програму Порошенка (п'ятий президент України Петро Порошенко, - прим. ред.) по побудові інфраструктури, бо інфраструктурні проєкти завжди довгі. Абсолютно позитивний його крок щодо імплементації "Дії". Ми бачимо, що для людей, які користуються смартфонами, це зручно, корисно і швидко. А далі йдуть маса провалів, які розпочинаються з ключового питання - корупції...", - сказав він.

Раніше журналіст Дмитро Гордон викрив президента Володимира Зеленського в намірі "піти шляхом Володимира Путіна".

"Україна живе свободою, це вільна країна. Створи свободу слова, дотримуйся її, створи рівні права та можливості всім. Ні... Закон про медіа, який вони збираються голосувати в січні. Потім закон про деолігархізацію - він же не з олігархами бореться, а з пресою, яка в руках олігархів. Він хоче бути сам над усіма. Він шляхом Путіна хоче піти, чи що? Це його ідеал? Я не розумію", - підкреслив він.

Джерело Україна 24 Теги