Скандал з каналами "Україна" й "Україна 24": нардеп розповіла, що відбувається

"Дії влади бачить увесь світ"

Скандал з каналами "Україна" й "Україна 24": нардеп розповіла, що відбувається

В Україні намагаються реалізувати тоталітарний режим і перетворити нашу країну на аналог Білорусі. Таку думку озвучила в ефірі "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" народна депутатка Людмила Буймістер.

"У мене виникає стійке відчуття реалізації в Україні тоталітарного підручника, яким Україну намагаються перетворити на якийсь аналог Білорусі. Дії влади бачить увесь світ. Замість вирішення нагальних проблем влада займається переслідуванням олігархів, як вони вважають. Вони (влада,-ред.) не намагаються перебудувати економіку, не пропонують якісь нові підходи", - каже вона.

Читайте також: "Вагнергейт": Москаль розповів про провали президента

Буймістер зазначає, що влада не вирішує нагальні проблеми держави: економічну кризу, зростання тарифів та скупчення російських військ на кордоні. А через "Вагнергейт" з нашою країною, яка протистоїть військовій агресії РФ, перестають працювати розвідки інших держав через недовіру. 

"Після того, як публікуються розслідування про злиті операції і з нами не хочуть співпрацювати наші партнери з розвідки, ми їх розвіддані дізнаємося з інших джерел. При цьому бурлить ситуація всередині країни: рівень життя падає, ціни зростають. Про це не можна не говорити. Україна - не Росія, тут активні люди вийдуть на вулицю і будуть боротися за свою країну", - сказала політикиня.

На думку депутатки, останні дії влади лише підтверджують те, що владним політикам нічого сказати своєму народу. 

Нагадаємо, за даними розслідування Bellingcat, українським розвідникам, які працювали під виглядом охоронної компанії при "Роснефти", вдалося вивезти з Росії десятки бойовиків ПВК "Вагнер", причетних до військових злочинів в Україні.

Спецоперація мала завершитися примусовим приземленням літака з декількома десятками бойовиків на території України. Проте в останній момент операцію було перенесено після зустрічі розвідників з політичним керівництвом України. В результаті найманці були заарештовані в Білорусі та видані Росії.

Екскерівник Головного управління розвідки Василь Бурба заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що однією з причин зриву спецоперації щодо "вагнерівців" міг бути "кріт" в українській владі.

"Провал спецоперації - це тільки ланцюжок провалів, які відбуваються останнім часом. Людей звільняють, у людей забирають документи прикриття. В командирів груп у липні стріляють у Києві. Тобто це ланцюг, і мало б слідство за рік відповісти - у нас є "кріт", чи немає?" - наголосив він.

Джерело Україна 24 Теги