"Таргани бояться світла": Шкіряк про скандальне рішення "слуг народу"

Зорян Шкіряк розповів, чому частина депутатів боїться спілкуватися із журналістами

"Таргани бояться світла": Шкіряк про скандальне рішення "слуг народу"

Народні депутати від "Слуги народу" відмовляються ходити на ефіри телеканалів "Україна" та "Україна 24" через неможливість аргументовано довести чіткість своєї позиції. Про це сказав в ефірі "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" ексрадник глави МВС Зорян Шкіряк.

"Причина очевидна - таргани бояться світла. Це істерика, яка відбувається впродовж останнього часу. Відсутність аргументів, абсолютно безглузді намагання виправдовувати свої неймовірні зашквари, як кажуть у народі. Безумовно, це неможливість аргументовано довести чіткість своєї позиції", - сказав Шкіряк.

Читайте також: Будуть серйозні наслідки: нардеп вказав на помилку "слуг народу"

Конфлікт між депутатами та журналістами каналів "Україна 24" та "Україна" Шкіряк називає "страусовою позицією" депутатів, і вважає неадекватною реакцію влади на те, що багато депутатів, приходячи на ток-шоу, могли показувати себе і не боятися розповідати про свою позицію в будь-яких питаннях. 

"Я не можу зрозуміти мотивацію, причину, через яку вони вирішили сюди не ходити. Це просто дитячий садок. Це неполіткоректно, несерйозно. Безперечно, це мінус, намагання сховатися від правди за постійною брехнею...

А що далі? Спроба узурпувати владу, яку постійно сьогодні нав'язують президенту його радники? Спроба закрити рота незалежним ЗМІ? Спроба змусити запрошувати й вести ефіри на телеканалах так, як їм це хочеться? Але ж Україна - не Росія. Тут це не пройде", - зазначив він. 

Нагадаємо, 24 листопада частина депутатів партії партія "Слуга народу" вирішила більше не ходити на ефіри телеканалів "Україна 24" та "Україна". У пресслужбі політсили заявили, що мають намір "ігнорувати медіа, які власник навмисно перетворює на свій корпоративний гучномовець для шантажу держави та суспільства".

У відповідь член Наглядової ради Медіа Групи України Дмитро Бєлянський заявив, що "спільна публічна заява частини депутатів фракції "Слуга народу" щодо каналів "Україна" та "Україна 24" є формою відповіді на журналістські питання про "Вагнергейт", що прозвучали у програмі "Свобода слова із Савіком Шустером" 19 листопада".

"МГУ працює у суворій відповідності до інтересів суспільства, суворо дотримуючись стандартів журналістики та принципів свободи слова. Ми не можемо замовчувати ані результатів міжнародного розслідування Bellingcat щодо спецоперації "вагнерівців", ані теми офшорів президента України, ані інших резонансних розслідувань. Влада має право коментувати або відмовлятися від коментарів, але інформація, що становить суспільний інтерес, завжди буде опублікована", - підкреслив Бєлянський.

Теги