Ексглава ГУР Бурба назвав причини зриву операції щодо "вагнерівців"

Понад рік слідство не може дати відповідь, що відбулося, зазначив Бурба

Ексглава ГУР Бурба назвав причини зриву операції щодо "вагнерівців"

Однією з причин зриву спецоперації щодо "вагнерівців" міг бути "кріт" в українській владі.

Про це заявив в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна 24" екскерівник Головного управління розвідки Василь Бурба.

"Так, стався провал і потрібно було це розслідувати. Ми рік чекали. Якби було сьогодні встановлено причину істинну... Перше - або в нас є "кріт"... Чому "або"? Провал спецоперації - це тільки ланцюжок провалів, які відбуваються останнім часом. Людей звільняють, в людей забирають документи прикриття. В командирів груп у липні стріляють у Києві. Тобто це ланцюг і мало б слідство за рік відповісти - у нас є кріт, чи немає?" - наголосив він.

Читайте також: Справа "вагнерівців": В'ятрович провів паралелі з Другою світовою війною

За словами Бурби, справа не рухається, "рік і три місяці ми не можемо дати відповідь, що сталося". 

"Це провал. Які є причини провалу? Перше - в нас є "кріт", який працює на Росію. Друга причина провалу - це наша погана підготовка. Третя причина провалу - гарна робота контррозвідки Білорусі. Зі свого аналізу, зі свого керівного досвіду можу сказати, що це провал завдяки людям, які знаходяться у владних кабінетах, які, на мою думку, зливають і передають інформацію ворогу", - пояснив ексглава ГУР.

Читайте також: Пономарьов про скандал із "вагнерівцями": "Ми завдаємо шкоди Україні"

Нагадаємо, ексглава ГУР Василь Бурба в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, що під час доповіді керівників українського Головного управління розвідки щодо "вагнерівців" в Офісі президента були присутні чиновники вищої керівної ланки.

"На доповідях керівника воєнної розвідки на момент 2019-2020 років присутні особи, які визначаються президентом. Тобто я, як керівник, доповідаю тим особам, які є в кабінеті. В нашому випадку за командою президента в кабінеті були, крім мене та президента, голова Офісу президента, заступник голови Офісу президента, був керівник розвідкомітету. В цьому складі відбувалась доповідь", - повідомив Бурба. 

Також Василь Бурба розповів, хто ухвалював рішення про його звільнення з Головного управління розвідки.

Джерело Україна 24 Теги