Хто очолить партію "Слуга народу": названо топ-5 претендентів

Нового голову партії можуть обрати у два тури

Хто очолить партію "Слуга народу": названо топ-5 претендентів

Партію "Слуга народу" замість Олександра Корнієнка можуть очолити нардепи Андрій Мотовиловець, Євгенія Кравчук, Олена Шуляк, Микола Тищенко, Галина Янченко.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" розповів нардеп від "Слуги народу" Юрій Камельчук.

За його словами, кандидатури будуть висуватися безпосередньо на з'їзді партії в понеділок.

"У нас часто було, коли ми думали, що навіть якщо обумовлені раніше кандидатури отримають нібито велику підтримку, то з’являлися нові пропозиції, які теж набирали велику кількість голосів. Я особисто за те, щоб людина, яка кандидує, представляла свою програму. Але висувати безпосередньо кандидатів – ще не означає, що буде 100% відразу проголосовано. Може бути якийсь другий тур чи ще щось. Але ми це побачимо в понеділок", - підкреслив він.

Читайте також: Колега по "слузі народу" обізвав Арахамію "Мауглі"

Камельчук зазначив, що попередньо "найімовірнішими кандидатами є всі заступники голови фракції, які є найактивнішими в політичній партії".

На прохання назвати основну п’ятірку кандидатів, "слуга народу" відповів:

"Пан Мотовиловець, Євгенія Кравчук, Олена Шуляк, Микола Тищенко, Галина Янченко – це серед таких найактивніших. Я вважаю, вони можуть бути гідними продовжувачами справи пана Корнієнка".

Читайте також: Зарплати в конвертах у Раді: "слуга народу" повідомив подробиці

Нагадаємо, що перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко склав із себе повноваження голови партії "Слуга народу". Він пояснив це бажанням "глибше зосередитися на реформі роботи парламенту".

Раніше нардеп від "Слуги народу" Олена Мошенець в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що на з'їзді партії "Слуга народу" 15 листопада обговорюватимуться можливі виключення нардепів зі складу фракції.

"На з'їзді партії в понеділок зміниться голова партії. Не виключено, що будуть додаткові зміни, зокрема в керівних органах партії. Що стосується фракції, можу сказати лише про те, що будуть розглядатися нові виключення зі складу нашої фракції, вони будуть лише розглядатись. Якщо це станеться, має бути відповідне голосування. Якщо голосів вистачить, то не виключаю, що хтось покине лави нашої політичної сили в парламенті", - повідомила "слуга народу".