Дуже потужне об'єднання — Гордон про плани Авакова

Відомий журналіст висловився про заяву Авакова щодо політичного альянсу

Дуже потужне об'єднання — Гордон про плани Авакова

Заяву ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова про свої подальші кроки у політиці прокоментував у програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон.

"Заявлені Аваковим прізвища — це серйозний хід. Якщо здатні до об'єднання такі люди, як Аваков, Разумков, Яценюк, Гройсман, Тимошенко, Смешко та Ляшко - сім прізвищ, — я не знаю, що буде потужнішим за це об'єднання. Тільки одне "але": хто перший у списку?

Володимир Висоцький має чудову пісню — "Так оставьте ненужные споры, я себе уже все доказал". З усіх семи перелічених політичних мастодонтів собі все вже довели всі сім. Це люди, які були у великій політиці, які були першими постатями у великій політиці. Я думаю, вони сміливо можуть всі відпочивати та писати мемуари. Але коли вони намагаються втручатися в те, що зараз відбувається, а втручатися треба, це говорить про те, що у них є політичні амбіції і є усвідомлення того, що країна сьогодні в біді. Поживемо й побачимо, але конфігурація може бути цікавою", — сказав він.

Читайте також: Повернення Авакова у велику політику: експерт розкрив плани ексглави МВС

Гордон вважає, що якщо порівняти старих та нових політиків, це порівняння буде не на користь нових.

"Ми вже побачили політиків сьогодення. І коли їх бачиш, хочеться повернутися до політиків минулого. У нас альтернатива якось слабо спрацьовує. Давайте на одну руку поставимо тих, кого вже називали, — Яценюк, Гройсман, Аваков, Смешко, Тимошенко, Разумков, Ляшко... А на другу поставимо Тищенка, Малюську, решту, ми ж їх усіх бачимо. Чаша терезів ось так буде (показує руками — ред.). Завжди хочеться чогось нового, так влаштована людина. Але якщо це нове, яке спочатку здавалося привабливим, починає викликати нудоту, то людина тягнеться до старого і думає: боже, так це старе краще, ніж нове. Я не виключаю появи зовсім нових людей. До виборів президента 2,5 року, за цей час може статися що завгодно", — сказав він.

Читайте також: "Це гігантська проблема": Аваков розкритикував діяльність РНБО

Раніше Арсен Аваков назвав декілька прізвищ політиків і заявив, що було б добре створити з ними альянс.

"Подумаймо про те, щоб всі ці розумні та різні люди спробували зробити ось такий альянс, не альянс - мені все одно, який дозволить зробити баланс, який би рухав нашу країну вперед. Ось це те, чим я хочу займатися. Так, це політика. Так, це буде. І від цього нікуди не подітися, я цим займатимусь", — заявив Аваков.

Джерело Україна 24 Теги