Арестович повідомив про стан здоров'я Кравчука, і хто підмінить його в ТКГ

Леонід Кравчук переніс складну операцію на серці, особливих гарантій від лікарів не було, повідомив Арестович

Арестович повідомив про стан здоров'я Кравчука, і хто підмінить його в ТКГ

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі, перший президент Леонід Кравчук нині проходить курс реабілітації після перенесеної операції на серці за межами України. Про це повідомив у програмі "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" спікер української делегації Олексій Арестович.

"Леонід Макарович (Кравчук – ред.) переніс дуже складну операцію на серці, вона була вдалою. Період реабілітації, як кажуть близькі його, дуже довгий, тому що людині 86 років. Ця операція на серці мала неабияку ймовірність виявитися не дуже вдалою, як вони кажуть. Він зараз у Німеччині проходить реабілітацію.  Вона (реабілітація - ред.) вдала, як то кажуть, але повільна дуже. Тому я думаю, що до кінця року це буде Олександр Мережко, заступник голови делегацій",- сказав Арестович.

Раніше повідомлялося, що Леонід Кравчук все ще не повернувся до роботи після операції на серці. Чи йдеться про його заміну, розповів член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш.

Поки це питання не підіймається. Ми сподіваємося, що Леонід Макарович все-таки відновиться і повернеться до роботи. На сьогодні його замінює Олексій Резніков (віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій — ред.). Якщо не може Резніков — у нас є ще один заступник глави делегації Олександр Мережко (нардеп, віцепрезидент ПАРЄ — ред.). Вони всі досить ефективні, тому на сьогодні питання кадрів не стоїть", — сказав він.

Нагадаємо, у червні стало відомо, що перший президент України Леонід Кравчук переніс планову операцію на серці.

Джерело Україна 24 Теги