"На Саакашвілі тиснуть з усіх боків": грузинський політик розкрив подробиці

Експрезидента Грузії, незважаючи на його протести, можуть покласти до тюремної лікарні

"На Саакашвілі тиснуть з усіх боків": грузинський політик розкрив подробиці

Влада Грузії чинить методичний тиск на експрезидента Михайла Саакашвілі, який майже чотири тижні продовжує голодовку у в'язниці.

Про це розповів в ефірі "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" депутат парламенту Грузії від опозиційної партії "Єдиний національний рух" Коба Накопія.

"Я вчора зустрічався з Михайлом Саакашвілі, був, напевно, з останніх, хто його бачив із політиків, депутатів парламенту Грузії... Він зберігає бадьорість, зберігає гарну політичну форму. Але при цьому треба підкреслити, що явно відчувалося, що його голодовка позначилася на його стані... Відчувалося, що він був слабкий, колір обличчя змінився, що людина має медичні проблеми", - сказав грузинський політик.

Читайте також: "Саакашвілі – це ідея": Барабаш звернулася до Зеленського

За його словами, влада Грузії не хоче переводити Саакашвілі до міської лікарні.

"Його збираються переводити до тюремної лікарні, незважаючи на те, що консиліум лікарів сказав, що ця лікарня не відповідає стандартам, які необхідні для проведення відповідних медичних процедур щодо людей, які голодують протягом трьох тижнів і більше. Сьогодні вже практично 27-й день голодування", - нагадав депутат.

Накопія наголосив, що відбувається "методичний тиск у всіх напрямках" на експрезидента Грузії та його оточення.

Коментуючи скандал із депортацією з Грузії журналіста Дмитра Гордона, він зазначив:

"Сьогодні прекрасну людину, чудового журналіста, який прилетів до Грузії, у Тбілісі не пустили. Не пустили адвокатів учора. Не пустили Марію Барабаш. Прилітав ще його друг з України, його теж не пустили... Я думаю, ця серія триватиме. Депутатів парламенту України затримують на кордоні протягом 30-40 хвилин, перевіряють. Влада Грузії намагається всіляко чинити тиск різного типу, як тільки можливо".

За словами депутата, так поводить себе влада, яка перебуває в агонії.

"Мені самому ніяково коментувати це - як можна не пускати в країну людей, які шалено люблять нашу країну?" – додав Накопія.

Читайте також: "Будуть інші дії!": Денісову обурила депортація Гордона та інших українців з Грузії

Раніше омбудсмен Людмила Денісова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що Михайлу Саакашвілі з кожним днем стає все гірше, він уже двічі опинявся в реанімації.

"Сьогодні ми дві години розмовляли з Михайлом, він сказав, що слабшає з кожним днем. Вже майже 27-й день він голодує, і не припинятиме цю голодовку. Але ми знаємо, що це дуже небезпечно, він знає, що це дуже небезпечно. Він вже чотири рази переніс кризу. Двічі це була криза гіпертонічна, а ще двічі - криза щодо деяких проблем з кровотоком. Була реанімація двічі, двічі робили переливання крові", - розповіла вона.

Людмила Денісова також повідомила, Україна викличе грузинського посла для надання пояснень з приводу депортації з Грузії українських громадян.

"Я викликаю посла Грузії в Україні для надання пояснень, чому відбувається така ситуація з недопуском і депортацією наших громадян із Грузії. Потім, думаю, що буду доносити інформацію, яку я отримала від пана Саакашвілі, до інших послів поважних європейських держав", - розповіла вона. 

Джерело Україна 24 Теги