"Ваш лідер назвав це г*вном!": В'ятрович і "слуги народу" перейшли на крик

В'ятрович почав критикувати монобільшість і отримав відповідь

"Ваш лідер назвав це г*вном!": В'ятрович і "слуги народу" перейшли на крик

Народний депутат від "Європейської солідарності" Володимир В'ятрович в ефірі програми "Україна Сьогодні" на телеканалі "Україна 24" влаштував сварку з депутатками від "Слуги народу" Мариною Бардіною та Оленою Мошенець. В'ятрович звинуватив колег з монобільшості, що влада приділяє програмі "Велике будівництво" більше уваги, ніж вакцинації від коронавірусу, і отримав відповідь.

В'ятрович: Для мене історія "Слуги народу" - це історія політичної сили, яка не виправдовує довіру. Власне, нічого не роблять. Довіра - це певний суспільний капітал, який треба використати для того, щоб запустити певні суспільні реформи. Те що зараз тут представляється "Велике будівництво", взагалі - що таке "Велике будівництво"? Це якась окрема програма? Що це є?

Читайте також: Суперечка через ціну на газ: Арахамія, Гетманцев і Власенко перейшли на крик

Бардіна: Будівництво інфраструктури в країні.

В'ятрович: Це просто фішечка, яку ви клеїте на кожній дорозі.

Бардіна: Ну невже не будується? Скажіть в ефірі, що не будуються дороги!

В'ятрович: Я не говорю, що не будуються. Я переконаний, що коли людям говорять, що всі ресурси держави мають йти саме на дороги, то COVID-19 - це не є аж так важливо. Це теж відображається на тому, що люди вважають загрозою. Це відображається на тому, що люди не йдуть вакцинуватися.

Мошенець: Пане В'ятровичу, ваш лідер Петро Порошенко назвав вакцину г*вном. На погоджувальній раді у Верховній Раді ваш лідер дозволяє собі так говорити, і ви нас зараз повчаєте? Та ми закликаємо всіх вакцинуватись.

Подробиці дивіться на відео.

Раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від ОПЗЖ Вадим Рабінович і голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія посварилися через президента Росії Володимира Путіна.