"Слуги народу" розглянуть чотири кадрові питання в Кабміні: ексклюзив від Арахамії

Нардеп розповів, коли монобільшість займеться перестановками в уряді

"Слуги народу" розглянуть чотири кадрові питання в Кабміні: ексклюзив від Арахамії

Монобільшість у Верховній Раді розгляне не менше чотирьох кадрових питань у Кабінеті міністрів.

Про це заявив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Коментуючи можливі перестановки в уряді, Арахамія зазначив:

"Я скажу невизначено, але при цьому конкретно - наступного пленарного тижня буде не менше ніж чотири кадрові питання".

Читайте також: Хто на вихід із Кабміну? "Слуга народу" назвав посади

"Слуга народу" підтвердив, що одне кадрове рішення стосуватиметься міністра екології Романа Абрамовського, який вже написав заяву про відставку. На запитання, чи можуть втратити свої посади міністр інфраструктури Олександр Кубраков і міністерка соціальної політики Марина Лазебна, нардеп відповів заперечливо. Решту кандидатур і посад він коментувати відмовився.

"Я розповідав, чому не варто коментувати кадрові рішення до того, як офіційно заслані документи. Я за свою коротку політичну кар'єру бачив неодноразово, коли людей збивали хвилі компромату, виганяли", - підкреслив він.

Арахамія додав, що главі Нацбанку Кирилу Шевченку теж не загрожує звільнення.

"У голови Нацбанку за законом взагалі немає можливості звільняти його - тільки за власним бажанням", - пояснив він.

Читайте також: Гордон про кандидатку в міністри оборони: я б з нею пішов у розвідку

Раніше народна депутатка зі "Слуги народу" Галина Янченко в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомила, що в Кабміні будуть призначені нові міністри екології й оборони замість Романа Абрамовського та Андрія Тарана.

"Ми можемо говорити реально про дві кадрові зміни в уряді. Це Міністерство екології, хоча на сьогодні визначаємося з кандидатом. Є цілих п'ять кандидатів на посаду міністра екології, всі вони гідні, досвідчені. Але ще президент і фракція будуть визначатися серед цих кандидатів. І другий кандидат на виліт - міністр оборони. Що стосується Міністерства оборони - і Офіс президента, і наша фракція достатньо однозначні, тому, що міністр має бути активнішим... враховуючи, що в нас тривають військові дії. В нас війна на сході, тому тут кадрова зміна просто необхідна, вона давно назріла, але було питання з пошуком гідного кандидата, щоб не міняти міністра кожні кілька місяців", - повідомила вона.

Своєю чергою нардеп зі "Слуги народу" Ірина Верещук заявила, що готова очолити Міністерство оборони, якщо їй запропонують.

Джерело Україна 24 Теги