"Посада - це інструмент" - Разумков повідомив, чи піде він у президенти

Люди відчувають фальш, повідомив Дмитро Разумков, коментуючи новий рейтинг українських політиків

"Посада - це інструмент" - Разумков повідомив, чи піде він у президенти

В Україні був опублікований новий рейтинг від Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), згідно з яким, ексспікер Верховної Ради Дмитра Разумкова після його відставки піднявся не менше, ніж на півтора відсотка. Таким чином, згідно з новими соціологічними підрахунками, якби найближчим часом відбулися президентські вибори, то рейтинг політиків виглядав би наступним чином:

Володимир Зеленський -19,1%, Петро Порошенко - 12,1%, Юлія Тимошенко - 9,4%, Юрій Бойко -7,3%, Ігор Смешко - 6% і Дмитро Разумков 5,5%.

Новий рейтинг прокоментував у програмі "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" ексспікер Дмитро Разумков.  

Політик також відповів на запитання, чи збирається він брати участь як кандидат у президентських виборах в Україні. Ексспікер парламенту повідомив, що він звернув увагу на те, що після його відставки його рейтинг серед українців зріс. Однак, за його словами, назустріч електоральним симпатіям йти не можна.

"Збиратися в президенти після опитування - це не варіант... Не можна йти назустріч електоральних симпатій, треба йти з тим, у що ти віриш, і у що вірять люди, тоді у тебе будуть і рейтинги, і підтримка. Тому що, багато ми про це говорили, дуже легко було минулого разу, на минулих виборах парламентських, президентських виступати в студії та говорити з чим ти йдеш, тому що ти в це віриш. Люди у нас розумні, люди все відчувають, і можна говорити хороші речі, але за фактом люди відчувають фальш. Якщо фальші немає, вони тобі довіряють, вони допомагають, і у тебе все виходить. Якщо у мене буде все виходити, я сподіваюся, я зможу реалізувати все те, що ми планували, що ми плануємо. Я вже говорив, що посада - це інструмент. А для того, щоб реалізовувати всі обіцянки, є різні посади. Я сподіваюся, я на них всіх побуваю", - сказав Разумков.

Раніше Дмитро Разумков повідомив, що просувати передвиборчі обіцянки лише однієї політичної сили - це неправильно.

"Стало менше вільного часу. Більше позитивних емоцій, але я думаю, що це лише початок - далі буде ще менше часу... Я усім займаюся. В мене дійсно багато питань, які треба вирішувати. Багато планів, які хочу реалізовувати. І багато тих обіцянок, які ми ще давали давно. Не завжди це виходило робити з посади спікера, тому що голова Верховної Ради - це голова всієї Верховної Ради. І просувати передвиборчі обіцянки лише однієї політичної сили - це неправильно - для цього є інші народні депутати. Але сьогодні є більше часу, натхнення, можливостей, щоб нарешті повернутися до того, що говорили 2019 року, що ми обіцяли людям. Ну, і переконати колег, нарешті, цим займатися", - сказав він.

Читайте також: "З нардепами велися жорсткі "дискусії": як голосували проти Разумкова"

Нагадаємо, 7 жовтня народні депутати проголосували за звільнення Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Відповідне рішення підтримали 284 нардепи. Разумков покинув сесійну залу під аплодисменти народних депутатів. При цьому саме монобільшість не дала необхідної для звільнення спікера кількості голосів.

Джерело Україна 24 Теги