Суперечка через ціну на газ: Арахамія, Гетманцев і Власенко перейшли на крик

Нардеп із "Батьківщини" вважає, що газ дорогий, а глава "Слуги народу" згадав Тимошенко

Суперечка через ціну на газ: Арахамія, Гетманцев і Власенко перейшли на крик

Народний депутат з фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев, нардеп з "Батьківщини" Сергій Власенко та керівник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія влаштували перепалку в ефірі програми" Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24". 

Почалося все після слів Сергія Власенка, який заявив, що влада повинна забезпечити українцям чесну ціну на газ - максимум 2 гривні. Арахамія у відповідь на це заявив, що приватні компанії продають газ на ринку по 50 гривень.

Арахамія: Усі, хто присутній у цій залі, отримують газ по 8 гривень, коли всі приватні компанії - а більшість людей, які в цих партіях сидять - там завжди є бізнесмен, який має відношення до газового бізнесу і продає в цей час... 

Власенко: Назвіть прізвища.

Арахамія: Я назву, зачекайте ... так от, вони всі продають по 50 гривень, а ми придумали, вперше зробили річний продукт, щоб захистити людей - по 7,96 грн, коли зараз на ринку 50 гривень. А ви сидите і досі критикуєте, розповідаєте, що цей газ коштує 1 гривню. А коли Юлія Володимирівна була прем'єр-міністром, скільки коштував газ? Коли долар був по 8 гривень?

Читайте також: "Слуга народу" і ексміністр перейшли на образи через гучну тему

Власенко: 1,10 чи 1,20 грн. Але точно не по 8 гривень. 

Арахамія: Так це було 10 років тому, коли інфляція, зовсім інші ціни вже.

Власенко: Так запитайте, які зарплати були у людей? Кожна мати, яка народжувала дитину, отримувала по 45 тисяч гривень - 8 тисяч доларів тоді. Ви що, смієтеся чи що? 

Гетманцев: Мене дуже зворушує, коли люди, які при владі 20 років, вчать нас, як приймати рішення. Коли ми дійсно тільки за два роки підняли пенсію на 25%, зарплата досягла історичного максимуму в доларі й у серпні була вже 527 доларів, коли ми не крадемо, а будуємо дороги, вкладаємо у майбутнє гроші - ви сидите і критикуєте?

Раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" народний депутат від ОПЗЖ Вадим Рабінович і глава парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія посварилися через президента Росії Володимира Путіна.

Джерело Україна 24 Теги