Голодування Саакашвілі: лікар розповів про стан експрезидента Грузії

Експрезидент Грузії не має наміру відступати від своїх планів

Голодування Саакашвілі: лікар розповів про стан експрезидента Грузії

Експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі продовжує голодування в тюрмі, він виснажений, але настрій бадьорий.

Про це розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна 24" лікар Саакашвілі Ніко Кіпшидзе.

"Я зустрічався з Михайлом близько двох годин. Він бадьорий фізично і ментально дуже сильний. Заявив, що не полишить своїх планів, і голодування триває. Щодо здоров'я, він почувається так, як людина після двотижневого голодування. Він просив передати вітання всім українцям. Він часто думає про Україну, про свій дім", - сказав лікар.

Читайте також: "Саакашвілі повинен відмовитися від громадянства України": думка експерта

На запитання, чи не почалися в організмі Саакашвілі якісь незворотні процеси, Кіпшидзе відповів:

"Все ще під контролем, але як лікар я можу сказати, що ці процеси почнуться рано чи пізно".

Читайте також: "Грузія переросла Саакашвілі": політолог про повернення експрезидента

Нагадаємо, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі повернувся на Батьківщину напередодні виборів, щоб підтримати своїх прихильників - опозиційну партію "Єдиний національний рух". 1 жовтня стало відомо, що Саакашвілі був заарештований грузинськими правоохоронцями. Проти Саакашвілі в Грузії порушено 4 кримінальні справи, зокрема, за зловживання повноваженнями під час перебування президентом і розтрату бюджетних коштів. Саакашвілі заочно засуджений до 6 років ув'язнення.

Після арешту Саакашвілі оголосив голодування.

Адвокат політика каже, що є два варіанти - екстрадиція в Україну і помилування президентом. Але президентка Саломе Зурабішвілі заявила, що помилування не буде.

Грузинський політолог Каха Гоголашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив перспективи звільнення експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі з в'язниці.

"Загрожує великим ризиком для правлячої партії тримати Саакашвілі у в'язниці, і, зрештою, вихід хочуть знайти всі сторони. Думаю, що найприйнятніший вихід - це екстрадиція його в Україну. Але до того, я вважаю, не можна тримати його у в'язниці, треба як мінімум забезпечити хоча б домашній арешт, як форму запобіжного заходу, до того як можливо буде легально це питання якось вирішити", - сказав експерт.

Джерело Україна 24 Теги