Виникає одне питання: Мартиненко здивувався дивній обставині у справі Полякова

Володимир Мартиненко розповів, що його здивувало у справі померлого нардепа

Виникає одне питання: Мартиненко здивувався дивній обставині у справі Полякова

Факт другого таксі в обставинах справи нардепа Антона Полякова є підозрілим - про це заявив у програмі токшоу "Сьогодні" на телеканалі "Україна 24" голова громадської ради при МВС Володимир Мартиненко.

"У мене особисто виникає одне питання у всій цій конструкції. Моделюємо ситуацію. Я сиджу з кимось в ресторані, випиваю. Після цього викликаємо таксі, катаємося дві години по місту Києву. Уявляєте, скільки за дві години по нічному Києву можна накрутити? далі десь в процесі приєднується до цього вояжу таксист ззаду. Там поруч будинок, їхати залишалося трохи. Для чого пересаджувати людину, якщо ми катаємося вже дві години, щоб за 5-7 хвилин довезти його додому? І це таксі якийсь час катається. Ось це викликає питання", — сказав він.

Читайте також: Чому зупинили таксі з Поляковим: подробиці від МВС

За словами Мартиненка, за це незабаром можуть вхопитися політики або блогери.

"Можливо, на цьому можна будувати багато конспірологічних теорій, і я не знаю, чому до цього ще не додумалися деякі депутати, представники активної громадськості, які розслідують і навіть виносять судові вироки. Думаю, ми ще й до цього дійдемо", — сказав він.

Нагадаємо, нардеп Антон Поляков був знайдений мертвим у Києві в ніч проти 8 жовтня. Патрульні зупинили таксі за порушення правил дорожнього руху й побачили на задньому сидінні людину без ознак життя. Ним виявився Антон Поляков.

Речник МВС Артем Шевченко повідомив, що в організмі Полякова виявили алкоголь і наркотик метадон.

"Судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон. Але який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті і як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, – ще буде встановлюватися після глибоких досліджень", - сказав він.

Поляков був членом фракції "Слуга народу", але в листопаді 2019 року був виключений, оскільки голосував всупереч позиції фракції. У червні 2020 року Поляков увійшов до депутатської групи "За майбутнє". Нардеп був відомий гучними заявами. Зокрема, Поляков розповідав в ефірі телеканалу "Україна 24", як депутатам від "Слуги народу" роздавали конверти з грошима в туалеті.

"Коли було минуле голосування по олігархах, мій колега після голосування заходить до туалету, і при ньому "слугам" роздають гроші... Я їздив у НАБУ, давав свідчення, але людина побоялася. Що мені зробити? Пістолет приставити й сказати — йди, розповідай?.. При ньому роздавали. Так про який ви можете демократичний парламент говорити, коли за "конверти" працюють ці "слуги"?" — заявляв він.

Джерело Україна 24 Теги