"Янченко і раніше озвучувала інсайди": Мартиненко про гучну заяву нардепа

За його словами, в цьому випадку все це може на слідство не впливати

"Янченко і раніше озвучувала інсайди": Мартиненко про гучну заяву нардепа

Потрібно звернути увагу на народну депутатку Галину Янченко, яка озвучила інформацію про метадон в організмі народного депутата Антона Полякова. Про це повідомив в ефірі токшоу "Сьогодні" на телеканалі "Україна 24" ексрадник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко.

"Я хотів би звернути увагу на саму Галину Янченко, яка це озвучила. Рівно 2 роки назад вона була в одній громадській організації, яка озвучувала тоді результати розслідування іншого правоохоронного органу. Вона озвучувала інсайди. І все, що розслідувалося НАБУ, озвучувалося цією ж організацією... задовго до того, поки воно виходило десь офіційно. У мене виникає запитання: це той самий шлях, той самий алгоритм? Того робити не можна, бо в мене виникає запитання як у правника: а де ж ми тоді дивимося на українське законодавство? Якщо в нас кожен 2-й або 10-й озвучуватиме матеріали закритого розслідування на ефірах, телеграм-каналах, ще десь, те де таємниця слідства? А як працювати слідчим?" - зазначив він.

Читайте також: "Справа Полякова: в МВС прокоментували версію про вбивство"

За його словами, в цьому випадку все це може на слідство не впливати, але деякі речі щодо якихось інших злочинів, коли озвучуються, дуже сильно заважають не лише розслідувати, а взагалі займатися самим по собі процесом.

Нагадаємо, народний депутат Галина Янченко (фракція "Слуга народу") повідомила, що в померлого народного депутата Антона Полякова токсикологи виявили в крові алкоголь і метадон.

"Смерть Антона Полякова настала в результаті реакції алкоголю та метадону. За моєю інформацією, це показала токсикологія", - написала Янченко у своєму телеграм-каналі в суботу.

Як повідомлялося, вранці 8 жовтня до поліції надійшла інформація про те, що в Дніпровському районі столиці виявили мертвим народного депутата Полякова. Попередньо було встановлено, що йому стало зле в таксі, його намагалися реанімувати лікарі "швидкої", але констатували смерть.

Водночас заступник голови МВС Євгеній Енін розповів про подробиці смерті народного депутата Антона Полякова. Серед іншого, він розповів про начебто зміну показів таксистом, який віз народного депутата:

"Я хотів би з самого початку розвіяти всі твердження про нібито зміну показів таксистом. Покази даються під протокол, під час допиту. Коли був здійснений допит цього свідка під протокол, водій надав свої свідчення, які на сьогодні жодним чином не були змінені, хоча він, безумовно, має таке право. Хочу наголосити, що він був попереджений про кримінальну відповідальність за дачу завідомо неправдивих доказів. Безумовно, ми допитали й співмешканку народного депутата, яка проживає з ним, за її словами, з весни цього року. І на прямі запитання щодо наявності тих чи інших підозр щодо можливої насильницької смерті депутата вона відповіла досить категорично - "Ні"".

Джерело Україна 24 Теги