Є комунікація: нардеп розповів, чому Верещук ще не стала міністром оборони

Федір Веніславський розповів, чи є у Верещук шанси очолити міністерство

Є комунікація: нардеп розповів, чому Верещук ще не стала міністром оборони

Нардепка від "Слуги народу" Ірина Верещук в черговий раз заявила, що готова очолити Міністерство оборони. Чому їй не пропонують цю посаду, розповів нардеп Федір Веніславський в програмі "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24".

"Це повноваження президента. Міністр оборони та міністр закордонних справ — це кандидатури, які вносить виключно президент. В нашому комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки безвідносно політичної приналежності до нинішнього міністра оборони дуже багато серйозних системних питань і претензій. Наш комітет вже довгий час обговорює питання необхідності заміни міністра. Але ще раз скажу, що це повноваження президента, і якщо він внесе кандидатуру Верещук, я переконаний, що і комітет, і фракція "Слуга народу" це підтримають, тому що є комунікація і розуміння, що Верещук може бути досить ефективним політиком", — сказав він.

Своєю чергою, народний депутат від "Євросолідарності" Олег Синютка висловився про проблеми в міністерстві оборони.

"Я не чув жодної офіційної пропозиції, але те, що сьогодні в Міністерстві оборони є серйозні проблеми, про які чули всі українці - це неприпустимо. Щоб під час війни в українській армії були заборгованості по виплатах, плюс ситуація щодо державних оборонних замовлень - це неприпустимі речі. На мою думку, за це відповідає особа, яка очолює міністерство, але ми розуміємо, що контроль процесу йде від верховного головнокомандувача - президента, тому ми вважаємо, що це одночасно і відповідальність президента", — сказав він.

Раніше народний депутат з "Батьківщини" Валентин Наливайченко заявив, що в Україні найближчим часом можуть бути звільнені три міністри.

"Я думаю, що перший, хто може піти з поста — міністр фінансів (Сергій Марченко — ред.). Також питання до міністра оборони (Андрія Тарана — ред.) не знято. Також серйозні питання щодо міністра культури (Олександра Ткаченка — ред.) — нульові, якщо не мінусові, результати", — сказав Наливайченко.

До цього нардепка від "Слуги народу" Ірина Верещук розповіла, що в Кабміні восени очікуються кадрові перестановки, обговорюється заміна одразу декількох міністрів.

Джерело Україна 24 Теги