Відео з місця смерті Полякова: МВС показало ексклюзивні кадри

Відео долучено до матеріалів кримінального провадження

Відео з місця смерті Полякова: МВС показало ексклюзивні кадри

Міністерство внутрішніх справ показало ексклюзивне відео з камер спостереження з місця смерті народного депутата Антона Полякова.

Відео представив в ефірі програми "Токшоу №1" на телеканалі "Україна 24" перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін.

"На відео чітко зафіксовано, як поліцейські, чітко виконуючи нормативні вимоги до них, зупиняючи конкретний автомобіль, працюють з увімкненими боді-камерами, щоб ні в кого не було потім жодних сумнівів. Всі ці матеріали в подальшому долучено до матеріалів кримінального провадження. Ми бачимо, як поліцейські здійснюють перші реанімаційні заходи. В подальшому до цих реанімаційних заходів приєдналася швидка. Ми бачимо дефібрилятор", - зазначив Єнін.

Читайте також: Смерть Полякова: нові подробиці повідомив заступник голови МВС

Заступник глави МВС підкреслив, що такі заходи здійснюються і поліцією, і швидкою, стосовно будь-якого громадянина, який потрапляє в складну ситуацію.

"На той момент ані поліція, ані медики не знали, що йдеться про життя саме народного депутата. Все це долучено до матеріалів кримінального провадження. В подальшому ми опитали водія, відслідкували в зворотньому напрямку рух автомобіля, хто куди сідав, хто кого де супроводжував. Так ми вийшли на ресторан, так ми вийшли на додаткових свідків", - розповів він.

Читайте також: "Бачив засмучене обличчя": нардеп про останні години життя Полякова

Нагадаємо, нардеп Антон Поляков був знайдений мертвим у Києві в ніч проти 8 жовтня. Патрульні зупинили таксі за порушення правил дорожнього руху й побачили на задньому сидінні людину без ознак життя. Ним виявився Антон Поляков.

Речник МВС Артем Шевченко повідомив, що в організмі Полякова виявили алкоголь і наркотик метадон.

"Судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон. Але який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті і як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, – ще буде встановлюватися після глибоких досліджень", - сказав він.

Поляков був членом фракції "Слуга народу", але в листопаді 2019 року був виключений, оскільки голосував всупереч позиції фракції. У червні 2020 року Поляков увійшов до депутатської групи "За майбутнє". Нардеп був відомий гучними заявами. Зокрема, Поляков розповідав в ефірі телеканалу "Україна 24", як депутатам від "Слуги народу" роздавали конверти з грошима в туалеті.

"Коли було минуле голосування по олігархах, мій колега після голосування заходить до туалету, і при ньому "слугам" роздають гроші... Я їздив у НАБУ, давав свідчення, але людина побоялася. Що мені зробити? Пістолет приставити й сказати — йди, розповідай?.. При ньому роздавали. Так про який ви можете демократичний парламент говорити, коли за "конверти" працюють ці "слуги"?" — заявляв він.

Джерело Україна 24 Теги