Натякнув на Путіна? Жорстка відповідь Разумкова про владу в Україні

"Не можна підміняти норми закону політичною доцільністю", - заявив спікер

Натякнув на Путіна? Жорстка відповідь Разумкова про владу в Україні

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков в етері програми "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" розповів, чому важливо, щоб український парламент працював за нормами закону та Конституції.

За його словами, ще 2019 року він попереджав усіх депутатів, що якщо він очолить Верховну Раду, то прийматиме закони без їх порушення.

"Є такий вислів: "Добрими намірами вимощена дорога до пекла". Це не про мене. Я впевнений, що не можна підміняти норми закону політичною доцільністю. Інакше це призведе до безладу і до руйнування принципів демократії. А до чого це потім призводить ми з вами бачимо на деяких сусідніх державах", - сказав Разумков. 

Читайте також: Поставлю кулемети, і буде дискусія: Разумков жорстко поговорив зі "слугою народу"

При цьому він визнав, що за його головування у Верховній Раді таки приймалися законопроєкти в обхід регламентних правил.

"Я придумав процедуру, яка дозволила приймати ковідні закони, я її погодив з усіма фракціями. Вона була позарегламентною, але вона була стовідсотково консенсусною в парламенті, адже на той момент парламент визначав, що зробити краще: піти для того, щоби завтра допомогти людям, або витратити два тижні. І усі фракції мали погодити. Це можна віднести до порушення регламенту, але це те, що приймалося усіма народними депутатами, які працюють у Верховній Раді", - зазначив політик.

Читайте також: Якщо "бєспрєдєл", то повний – Разумков про процес його відставки

Раніше Дмитро Разумков побажав своєму наступнику у Верховній Раді працювати так, щоб не було соромно і розповів, чи не соромно йому самому за свою роботу.

"Мені не соромно".

Нагадаємо також, що голова Верховної Ради в ефірі "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" влаштував перепалку з народним депутатом від "Слуги народу" Олександром Ковальчуком. На підвищених тонах політики заговорили після того, як нардеп дорікнув Разумкову в тому, що депутати змушені витрачати багато часу на розгляд "правочного спаму":

"Чи зробили ви все можливе для того, щоб українці не платили впусту, це викинуті гроші платників податків щодня, за те, що ми слухали 12 тисяч правок від ОПЗЖ замість того, щоб зупинити "правочний спам"… Чи ви зробили 100 відсотків із 100, щоб ми припинили витрачати кошти? Ми місяцями голосували "правочний спам", коли ви сиділи в президії".

Джерело Україна 24 Теги