"Цицерон тижня": Співак присвоїв звання "слузі народу" Потураєву

"Народ України не давав вам право на правовий хаос і беззаконня", - сказав Співак

"Цицерон тижня": Співак присвоїв звання "слузі народу" Потураєву

Зверхня заява депутата від фракції "Слуга народу" Микити Потураєва, в якій він заявив, що монобільшість може голосувати за будь-які рішення, бо депутати отримали таке право від народу, не залишилася непоміченою. Нардепу присудили премію "Цицерон тижня" в програмі "Правда з Дмитром Співаком" на телеканалі "Україна 24".

"Дивишся у ці напівбожевільні очі ... я думаю, що глядачі багато-багато чого вже почули від Потураєва за цей час. Відповідаю вам, пане Потураєве: неправда, що народ давав право партії чи фракції топтатися по Конституції. Ви можете змінити регламент - змінюйте, а потім ухвалюйте закони за новим регламентом і процедурою. Народ вам довірив, як парламенту, слідувати законам України, процедурам, регламенту парламенту. Народ України не давав вам право на правовий хаос і беззаконня ", - зазначив телеведучий.

Читайте також: У "слуг народу" дві мети: Співак пояснив рішення Ради щодо Разумкова

Нагадаємо, раніше аналогічну нагороду отримав глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, за свою участь у популярній програмі, де він порівняв відомого журналіста з телеканалу CNN з "бабою Валею з" Укрпошти ". Ці слова депутат виголосив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", коли омбудсмен Людмила Денисова розкритикувала закон про олігархів. Арахамія тоді заявив, що законопроєкт №5599 коментують навіть на зарубіжних телеканалах.

"Сьогодні на одному з телеканалів у титрах було написано — ведучий журналіст CNN проти закону про олігархів. Я перепрошую, завтра баба Валя з "Укрпошти" буде проти закону про олігархів. Давайте ми самі розберемося. Я вам гарантую, що він (журналіст - ред.) не читав цей закон, бо англійською мовою його не перекладали", - заявив Арахамія.

З "бабою Валею" український депутат порівняв відомого журналіста CNN і редактора тижневика Newsweek International Фаріда Закарію. Його вважають експертом в галузі міжнародних відносин.

Джерело Україна 24 Теги