У "слуг народу" дві мети: Співак пояснив рішення Ради щодо Разумкова

Політолог вважає відсторонення Разумкова "перевірочною історією"

У "слуг народу" дві мети: Співак пояснив рішення Ради щодо Разумкова

Народні депутати від "Слуги народу", які за підтримки інших фракцій відсторонили спікера Дмитра Разумкова від ведення засідань Верховної Ради, переслідували дві мети.

Про це в ефірі програми "Правда з Дмитром Співаком" на телеканалі "Україна 24" розповів політолог Дмитро Співак.

"Сьогодні була перевірочна історія. Ви ж розумієте, що це придумана історія - "а давай у куток поставимо на два дні". Дитячий садок влаштували - на два робочі дні усунули спікера парламенту від ведення сесії. Для чого? Дві мети. Перша, технологічна - перевірити, як наші "багнети". 240, все нормально. І друге завдання - прибрати Разумкова з президії для того, щоб у четвер швиденько в порушення всіх регламентів і процедур зняти спікера", - заявив Співак.

Читайте також: Політичний мазохізм: експерт пояснив, як помилилися "слуги народу" щодо Разумкова

Політолог також зазначив, що відставка Разумкова "цілком ймовірно відбудеться, тому що завдання поставлене".

Нагадаємо, Верховна Рада відсторонила спікера Дмитра Разумкова від ведення пленарних засідань. Також нардепи підтримали внесення до порядку денного питання про відкликання Разумкова з посади. Питання про відставку спікера планують розглянути 7 жовтня. Засідання парламенту 5 жовтня вів перший заступник спікера Руслан Стефанчук.

Фракція "Слуга народу" на виїзному засіданні в Трускавці зібрала понад 150 підписів, необхідних для ініціювання відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков був делегований на свою посаду фракцією "Слуга народу" і може бути замінений, якщо в нього виникають розбіжності з монобільшістю.