Зеленський в ООН виступив яскраво і метафорично - дипломат

Юлія Осмоловська зазначила, що Держдеп США позитивно оцінив виступ українського президента

Зеленський в ООН виступив яскраво і метафорично - дипломат

Виступ президента Володимира Зеленського на 76-й сесії Генеральної асамблеї ООН був яскравим і метафоричним. Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на каналі "Україна 24" сказала виконавчий директор Інституту безпеки Східної Європи, дипломат Юлія Осмоловська.

"Виступ був яскравим і метафоричним, були поставлені акценти на відмінності країн і ситуації з COVID. Але питання в тому, скільки людей і хто його почув, які висновки з цього були зроблені. Принаймні, посольство США в Україні, Держдепартамент відзначили зворушливість промови президента, тому з точки зору декларативності можна сказати, що його промова була вдалою", - сказала дипломат.

Осмоловська зазначила, що за підсумками виступу Зеленського висновки можна буде зробити пізніше.

"Висновки можна буде робити, коли побачимо, як будуть розглядатися документи про окупацію Криму, обмеження прав людини в Криму, і про ситуацію на Донбасі, які будуть напрацьовуватися як такі, що регулюються Генасамблеєю ООН і розглядатися на окремих засіданнях до кінця року. Такий виступ нашого президента можна було б визначити мотиваційним в залежності від того, скільки країн було в залі, представники яких країн його уважно слухали", - сказала Осмоловська.

Читайте також: Виносимо питання Криму на вищий рівень — експерт про важливі зустрічі Зеленського

Український дипломат Олександр Левченко вважає, що зустріч президента Володимира Зеленського з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем може мати непоганий проміжний результат, хоча сам візит вирішальним не буде.

Раніше Володимир Зеленський в коментарі знімальній групі "Україна 24" розповів, з яким настроєм працюватиме на сесії Генасамблеї ООН. "З яким настроєм? З прекрасним, тому що я їду працювати на благо нашої держави. Працювати, як назва вашого каналу - 24 години. Заради цього я і став президентом. Здається, саме цього і чекають від мене громадяни України", - заявив президент.

Джерело Україна 24 Теги