У Росії немає ніяких аргументів, окрім сили - експосол України в США

Валерій Чалий впевнений, що загроза завжди існуватиме, й Україні необхідно посилюватися

У Росії немає ніяких аргументів, окрім сили - експосол України в США

Росія домагається потрібних їй результатів з позиції сили, і Україні необхідно посилювати свою здатність до оборони. Про це в ефірі програми "Сьогодні Ввечері" на каналі "Україна 24" сказав експосол України в США Валерій Чалий, відповідаючи на запитання, з якою метою Росія зараз загострює ситуацію на Донбасі.

"Це позиція сили й шантаж. Ви бачите, що той шантаж, який був біля наших кордонів, призвів до результату. Треба визнати, що Путін досяг своїх цілей, отримав прямий діалог з президентом США, деякі інші питання. Тобто Росія це робитиме", - сказав дипломат.

Читайте також: Путін дав сигнал п'ятій колоні в Україні про вторгнення Росії - Ілларіонов

Чалий впевнений, що загроза завжди буде, якщо Україна буде слабкою і не буде готова до оборони.

"В умовах, коли ти слабкий економічно і технологічно, тільки зброя - це той аргумент, на який зважають твої противники. І так триватиме. Нам треба бути готовими до цього, посилюватися з точки зору внутрішньої здатності до оборони. Будеш сильний - не буде подальших коливань, будеш слабкий - є загроза", - сказав Чалий.

Читайте також: "У Росію підуть труни": Гордон сумнівається в нападі Путіна восени

За повідомленням штабу ООС, 11 серпня озброєні російські формування продовжували обстрілювати із забороненої Мінськими домовленостями зброї населені пункти біля лінії розмежування. В результаті в населеному пункті Новоселівка Друга загинув літній місцевий житель. 10 серпня було зафіксовано 16 порушень режиму припинення вогню, троє українських військових були поранені, один з них помер у госпіталі.

Раніше в ефірі "Україна 24" російський оглядач Андрій Колесніков розповів, що Росія неухильно рухається в бік авторитаризму, відкату назад не буде, й очікувати зміни ставлення до України в кращий бік не має сенсу. "Що можна очікувати стосовно України, чітко сказано в статті Путіна... В уявленні Путіна незалежна Україна - Україна, керована Росією. Ніяких змін в українському напрямку в кращий бік не буде", - зазначив Колесніков.

Джерело Україна 24 Теги