Марафон UAразом на каналах "Україна" та "Україна24" подивилися 6,5 млн глядачів

Команда "Новинної Групи Україна" оперативно висвітлює найактуальніші новини з місця подій

Марафон UAразом на каналах "Україна" та "Україна24" подивилися 6,5 млн глядачів

16 лютого телеканали "Україна" та "Україна24" повномасштабно транслювали низку заходів у межах Всеукраїнського телемарафону UAразом до Дня єднання і стали абсолютними лідерами телеперегляду за широкою аудиторією.

Канал "Україна" досягнув частки 9,16% (аудиторія 18+, уся країна) і став лідером серед ТОП-6 загальнонаціональних каналів. "Україна24" – абсолютний лідер телеперегляду серед усіх інформаційних каналів країни з часткою 3,34% (аудиторія 18+, уся країна). За показниками канал наблизився до рейтингів ТОП-6 телеканалів. У День єднання канали "Україна" та "Україна24" подивилися майже 9 млн глядачів.

Аудиторія марафону UAразом у слоті 18:40-23:45 склала 6,5 млн українців (18+, уся Україна). Сумарна частка каналів "Україна" та "Україна24" становила 13,74%.

Протягом усього дня інформаційна команда "Новинної Групи Україна" оперативно висвітлювала найактуальніші новини з місця подій. Телеканал "Україна 24" виходив в ексклюзивні токінги із впливовими гостями та інформаційно підтримував громадян всієї країни з метою єдності українського суспільства та зміцнення його стійкості. 

Разом з ведучими Оленою Кот та Ігорем Пупковим новинна команда виходила у регулярні прямі ефіри з виїзної студії у м. Маріуполь. Телеканал наживо транслював ряд заходів, присвячених інвестуванню в розвиток міста, яке розташоване найближче з українських міст до лінії розмежування.

Вдячні українцям за довіру в День єднання!

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі – Nielsen; моніторинг – Комунікаційний Альянс. Дані за 16.02.2022 попередні.

Джерело Україна 24 Теги