Леся Вакулюк стала новою ведучою телеканалу "Україна 24"

Нова ведуча готова вітати глядачів у щоденних ранкових шоу

Леся Вакулюк стала новою ведучою телеканалу "Україна 24"

"Україна 24" посилює свою команду новою ведучою. Леся Вакулюк вестиме ранкові програми лідера інформаційного мовлення – "Ранок чемпіонів" та "Сьогодні. Ранок. Вихідний".

"Я рада приєднатися до професійної команди "Україна 24". Тут працюють круті фахівці, з більшістю яких я була знайома раніше. Дуже приємно стати однією командою та попрацювати у ранкових ефірах. Мені дуже подобається створювати настрій глядачам з початком нового дня, легко і невимушено говорити про важливе. Тож прокидаймося разом!", – закликає Леся Вакулюк.

Читайте також: "Історія великого успіху": каналу "Україна 24" – два роки

За час професійної діяльності Леся Вакулюк була кореспонденткою, редакторкою, сценаристкою та останні 7 років – ведучою. Зробила сотні репортажів і аналітичних матеріалів, об' їздила з відрядженнями всю Україну та знає телевізійну кухню з усіх сторін.

Своїм професіоналізмом ведуча посилює команду телеканалу та вже готова вітати глядачів "Україна 24" у щоденних ранкових шоу.

Дивіться "Ранок Чемпіонів" з понеділка по п’ятницю о 7:10 та "Сьогодні. Ранок. Вихідний" у суботу та неділю о 9:10 на телеканалі "Україна 24".

Раніше повідомлялося, що телеканал "Україна 24" запускає спільний проєкт із "Детектор медіа" для пошуку фейків та наративів в ефірі.

Джерело Україна 24 Теги