Захід працює на випередження: політолог оцінив загрозу з боку Росії

Експерт розповів, чи буде посилення агресії з боку Росії

Захід працює на випередження: політолог оцінив загрозу з боку Росії

Чи буде найближчим часом військове загострення з Росією, розповів у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" політолог Сергій Годний.

"Логікою складно пояснити, що відбувається. Невигідно загострення військової ситуації тій країні, яка зараз зацікавлена ​​у сертифікації "Північного потоку-2" (газопровід, який Росія побудувала до Європи в обхід України - ред.)", — сказав він.

Читайте також: Загроза нападу Росії: Гордон заспокоїв українців

Експерт висловився про позицію західних партнерів України.

"Моя точка зору впирається в аналітичні дані. Ми знаємо, що в січні запланована зустріч керівництва Російської Федерації та США. Ми знаємо, що безпосередньо Сполучені Штати, проводячи переговори з Російською Федерацією, активізують ситуацію в Україні. Дати летальну зброю в необмежених кількостях вони не можуть, тому що ще йдуть переговори. Британія може це зробити, але ми розуміємо, що це вже не Євросоюз, це швидше сателіт і партнер США.

Мені здається, наші партнери працюють на випередження, щоб наша влада, яку вважають не зовсім керованою та передбачуваною, не спробувала залагодити взаємини з північним сусідом на тлі енергетичної кризи. Я сподіваюсь, що ситуація не дійде до загострення у військовій частині. Я чудово розумію, що буде важка зима", — сказав він.

Читайте також: Не те, що було навесні: ексгенпрокурор розповів, що відбувається на кордоні України та РФ

Нагадаємо, 31 жовтня The Washington Post опублікував інформацію про те, що Росія накопичує війська біля кордонів України після завершення навчань "Захід-2021". Повідомлялося, що нібито після маневрів 41-а загальновійськова армія не повернулася на місце дислокації до Новосибірська, а об'єдналася з іншими військовими підрозділами на кордоні з Україною.

Переміщення російських військ на тлі напруженості між Москвою та НАТО викликало занепокоєння не лише у США та ЄС.

Джерело Україна 24 Теги