Голубовська висловилася про ситуацію з COVID-19: "Це апокаліпсис"

Лікарка заявила про тиск на професіоналів у медицині

Голубовська висловилася про ситуацію з COVID-19: "Це апокаліпсис"

Більшість членів національної технічної групи з вакцинації не кваліфіковані для цієї роботи, заявила в ефірі шоу "Народ проти" на телеканалі "Україна 24" доктор медичних наук, інфекціоністка Ольга Голубовська.

"Взагалі, все те, що відбувається, для фахівців — це апокаліпсис. Ця вакханалія відбувається тому, що у нас національна технічна група з вакцинації, на мою думку, не відповідає своїм кваліфікаційним характеристикам", — заявила вона.

Читайте також: "Усі захворіють": Степанов назвав причину спалаху коронавірусу

За її словами, фахівці вже не витримують тиску чиновників.

"Директор інституту інфекційних хвороб – головний вакцинатор нашої країни, завдяки якій ми отримали ВООЗівський сертифікат вільної зони від поліомієліту 2008 року, – що вона робить? Пише кожному міністру: "Я йду, я не можу цього слухати, не можу за це голосувати". Інший професор дзвонить: "Я голосую проти, але я ж там голосу не маю, що там твориться взагалі". Якісь там люди сидять, вони до медицини не мають жодного відношення. Так які рекомендації вони можуть прописати і як професіонал може їх прийняти? Переступити через совість професіонал просто не може", — сказала вона.

Раніше Голубовська назвала найбільший провал вакцинації.

"Летальність у молодих людей не залежить від того, вакциновані вони чи ні. 0,05% гинуть люди 50+ - і з кожним десятиліттям все більше і більше відсотка летальності. І саме ці люди викликають напругу систем охорони здоров'я", - сказала вона.

Джерело Україна 24 Теги