"Смертей набагато більше": експертка шокувала заявою про коронавірус в Україні

В Україні "вже поховали населення невеликого міста", каже Катерина Булавінова

"Смертей набагато більше": експертка шокувала заявою про коронавірус в Україні

Статистика смертності від коронавірусу в Україні занижена в кілька разів.

Про це в ефірі "Ток-шоу №1" на телеканалі "Україна 24" заявила експертка ЮНІСЕФ Катерина Булавінова.

"Люди не вірять статистиці. Я теж не вірю статистиці, бо ця статистика занижена. У нас смертей набагато більше. За оцінками експертів, їх більше десь уп'ятеро, можливо. Відповідно, ми вже поховали населення невеликого міста. Причому вона занижена не тому, що її хтось приховує, а тому, що частина людей помирає в іншому місці, записується іншими діагнозами тощо. Тому вона занижена, і, на жаль, все набагато гірше на даний момент", - зазначила вона.

Читайте також: Чи потрібні додаткові аналізи: у МОЗ зробили роз'яснення щодо вакцинації

За офіційними даними МОЗ, станом на 27 жовтня в Україні зафіксовано 22 574 нові випадки COVID-19. Також за минулу добу госпіталізовано – 5925 осіб, летальних випадків – 692, одужало – 11593 особи.

Заступник міністра охорони здоров'я Ігор Кузін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що 100% випадків коронавірусу, які реєструються в Україні - це новий, особливо заразний, штам "Дельта".

"100% випадків, які зафіксовані на території України, - це переважно звичайний штам "Дельта", який набагато трансмісивніший і, дійсно, він викликає те, що люди його переносять набагато важче - майже в 5-6 разів зростає в забезпеченні киснем, - набагато зараз більш важких випадків. Але те, що ми бачимо: люди, які вакциновані, все одно її - саме коронавірусну хворобу, яка викликана навіть штамом "Дельта", - переносять у більш легкій формі. У палатах інтенсивної терапії тощо їх зараз набагато менше", - розповів Кузін.

Джерело Україна 24 Теги