Гордона депортують із Грузії: перші подробиці від самого журналіста

За словами журналіста, він мав дві причини для візиту до країни

Гордона депортують із Грузії: перші подробиці від самого журналіста

Відомого українського журналіста Дмитра Гордона депортують із Грузії. Про це він повідомив в ефірі загальнонаціонального телеканалу "Україна 24".

"Ми прилетіли більше години тому до Тбілісі... Було дві мети, перша - відвідування у тюрмі міста Руставі Михайла Саакашвілі, про що домовлялися українське МЗС з грузинським МЗС, і друге - зустрічі у рамках виїзного засідання Академії Дмитра Гордона... Понад годину нас протримали на паспортному контролі, після чого сказали, що в'їзд до Грузії для мене неможливий, мене просять полетіти прямо зараз тим самим літаком, яким я прилетів. Зараз ми перебуваємо в літаку та вилітаємо в Київ", - повідомив Дмитро Гордон.

Читайте також: Чи можливий Майдан у Грузії: журналіст дав оцінку

За його словами, жодних пояснень йому не надали.

"Вийшов заступник директора аеропорту Нодар Баранідзе, сказав, що всі причини будуть пояснені письмово впродовж 10 днів посольству України. Більше жодних причин він назвати не зміг. Відводив очі, намагався не дивитися мені в очі, і все, і на цьому закінчилося наше перебування в Тбілісі. Зрозуміло одне - що грузинська влада боїться гласності, боїться Михайла Саакашвілі, а я хотів зробити з ним інтерв'ю у в'язниці. Це величезний міжнародний скандал", - зазначив він.

На думку журналіста, те, що сьогодні українського адвоката Саакашвілі не допустили до нього, пов'язано з ситуацією в аеропорту.

"Безумовно, це все ланки одного ланцюга, іншої причини я не бачу", - говорить журналіст.

Гордон розповів, що в Грузії на нього чекали 15 слухачів Академії, з Казахстану прилетів Маргулан Сейсембаєв (казахський бізнесмен, громадський діяч – ред.). 

"Ніколи мене ще нізвідки не депортували, тим більше з братньої Грузії... Не пропустили, ось, позаду мене, голову офісу Саакашвілі в Україні Марію Барабаш", - додав він.

Як відомо, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі після свого повернення до країни відразу ж був заарештований; у в'язниці політик оголосив голодовку.

Народний депутат від "Слуги народу" Єлизавета Ясько напередодні спростувала заяву грузинської влади про те, що Саакашвілі, нібито, симулює голодовку.

За словами Дмитра Гордона, Єлизавета Ясько розкрила правду про свої близькі стосунки з Михайлом Саакашвілі для того, щоб мати можливість відвідувати його у в'язниці.

Джерело Україна 24 Теги