Коронавірусні канікули - в КМДА розповіли, чи відправлять дітей до школи

Столичні чиновники планують закрити школи на два тижні

Коронавірусні канікули - в КМДА розповіли, чи відправлять дітей до школи

Через погіршення епідеміологічної ситуації столичні школи закриють - про це в ефірі програми "Сьогодні Новини" на телеканалі "Україна 24" сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

"Вони (школи – ред.) точно будуть на канікулах перший тиждень. Щодо другого тижня ми визначимося згодом - чи це буде продовження канікул, чи дистанційне навчання. Але точно два тижні школи будуть закритими, включно 1-4 клас", - сказав він.

Читайте також: Гордон звернувся до противників вакцин: "Все одно побіжите робити щеплення"

Нагадаємо, за четвер, 21 жовтня, в Україні зафіксували 23785 хворих на COVID-19, з них 1800 - це діти. За добу від коронавірусу померло 614 осіб, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Голова Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлана Федорова розповіла про проблеми з киснем у лікарнях.

"Проблема з киснем — це загальна проблема. Я як керівниця інфекційної лікарні скажу, що майже рік я намагаюся добитися від влади установки в нашій обласній лікарні, яка провідна по ковіду, хоча б кілька 3-тонних ємностей для кисню. У нас сьогодні 100 осіб киснезалежних перебувають у лікарні, це 3 ємності по 200 л, а все решта — це балони, які майже щогодини по 70 штук носяться з 1 на 2 поверх. За літо, коли це було можливо, не зробили нічого, попри наші листи та звернення", — сказала вона.

Також погіршується епідеміологічний стан на Закарпатті: кожен дев'ятий пацієнт перебуває в палаті інтенсивної терапії, повідомив директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний.

"Наразі завантаженість пацієнтів у нас 50%, і це при тому, що ми розширили кількість місць і додали лікарні. На жаль, кожен восьмий-дев'ятий пацієнт перебуває в палаті інтенсивної терапії, а з них кожен четвертий - підключений до апарату ШВЛ. Такого не було в попередні хвилі. Пацієнти швидше потребують інтенсивної терапії", - сказав він.

Джерело Україна 24 Теги