Від коронавірусу можуть захистити тільки дві речі: Комаровський сказав які

За його словами, глобальні способи профілактики - це вакцинація і вентиляція приміщень

Від коронавірусу можуть захистити тільки дві речі: Комаровський сказав які

Захиститися від коронавірусу можна не лише за допомогою вакцинації, але ніщо вам не дає 100% гарантії.

Про це заявив в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" відомий лікар і телеведучий Євген Комаровський.

"Вакцинація загалом з усіх методів найнадійніша. У вас 2 глобальних способи профілактики - вакцинація і вентиляція приміщень. Все. Чи бути там, де максимально можливий повітрообмін. Вакцинація і вентиляція - 2 найважливіших слова сьогодні", - сказав він.

Читайте також: "Ви все одно зустрінетеся з коронавірусом" — Комаровський попередив українців

Нагадаємо, за минулу добу, 16 жовтня, в Україні зареєстрували 11 288 нових випадків коронавірусної хвороби.

Водночас за добу госпіталізовано 4747 осіб (попередньої доби – 2 859). За офіційними даними, одужала 3 541 особа. Від ускладнень померло 219 людей.

Також Комаровський заявив, що всі вакцини, які зареєстровані в Україні, виконують свої функції - захищають від реанімації. За його словами, немає ризику того, що якщо у людини є антитіла і її вакцинують, то їй від цього стане зле:

"Такого ризику немає. Досвід 7 млрд вакцинацій, які зробили, свідчить про те, що це безпечно. Так, є популярна позиція багатьох вірусологів, бактеріологів і багатьох вчених, які кажуть про те, що якщо ви перенесли хворобу у важкій формі чи у формі середньої важкості, то ви, можливо, можете не вакцинуватися пів року. А потім все одно робити щеплення. Але якщо ви не знаєте - хворіли, чи не хворіли, чи хворіли легко, чи хворіли безсимптомно, чи не було хвороби, але був ПЦР, чи ви не знаєте, хворіли чи ні, але у вас є антитіла - йдіть і робіть щеплення. Будь-хто".

Джерело Україна 24 Теги