Комаровський назвав головне досягнення Зеленського на посаді президента

Доктор підбив підсумки першої половини президентської каденції Зеленського

Комаровський назвав головне досягнення Зеленського на посаді президента

Головним досягненням президентства Володимира Зеленського на сьогодні є цифровізація.

Таку думку висловив в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" відомий лікар і телеведучий Євген Комаровський.

На запитання, які успіхи можна відзначити за половину президентської каденції Зеленського, доктор відповів:

"Цифровізацію однозначно. Це міністерство, мені здається, що Федоров (міністр цифрової трансформації - ред.) однозначно на своєму місці. Ось це класний кейс, все".

Читайте також: "Іноді все через дупу": Комаровський про помилку влади з коронавірусом

Коментуючи програму "Велике будівництво", Комаровський зазначив:

"Коли я як людина, яка регулярно мотається автомобілем між Харковом і Києвом, бачу, як будується ця дорога, мені хочеться сказати, що це круто і плюс. Але потім, напевно, за наступної влади ми зробимо аудит і дізнаємося, плюс це чи мінус. Може, за ці гроші можна було 10 доріг побудувати".

Доктор Євген Комаровський в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, як президент Володимир Зеленський пропонував йому спочатку посаду міністра охорони здоров'я, а потім - депутатський мандат "Слуги народу".

"Коли Володимир Олександрович збирався в президенти, ми з ним зустрілися в Харкові. Я сказав, що завжди готовий підказати. Бути тим, хто радить, я однозначно можу... Володимир Олександрович мені телефонував, кликав у команду, кликав у міністри. Я сказав, що організація охорони здоров'я - це не моє, але я завжди можу бути поруч як людина, яка завжди може сказати, що стоїть за цією темою в медицині - медична наука, користь для людей чи бізнес? Я відмовив йому", - сказав він.

Джерело Україна 24 Теги