Дітей вакцинуватимуть від коронавірусу: чиновник розповів деталі

Вакцинацію дітей треба починати вже сьогодні, вважає Олег Рубан

Дітей вакцинуватимуть від коронавірусу: чиновник розповів деталі

Міністерство охорони здоров'я сьогодні готує документи для вакцинації від коронавірусу дітей від 14 років.

Про це розповів в ефірі програми "Сьогодні Ранок Вихідний" на телеканалі "Україна 24" начальник головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

"Сьогодні є документи щодо вакцинації 18+ і 14+. Розробляються документи відносно дітей-підлітків. Але це буде згодом, тому що триває період оформлення документів – саме цей контингент необхідно вже сьогодні вакцинувати. Документи щодо вакцинації 14+ вже підготовлені Міністерством охорони здоров'я, але це виключно компетенція Міністерства охорони здоров'я впроваджувати дані заходи", - сказав чиновник.

Читайте також: Не треба ховатися за людьми - політолог про вакцинацію серед депутатів

Раніше відомий лікар Євген Комаровський в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна ледь не "попереду" планети всієї за кількістю вакциноненависників.

"Ми боремося з вакцинацією дуже активно. Ми ледь не "попереду" планети всієї за кількістю вакциноненависників - людей, які розповідають, як це жахливо, про те, що потрібно повернутися до природних джерел. Потрібно всім у печери, лісництва, припинити... Що на вас заробляють ці неприємні продавці вакцин, тобто продавці цих "фуфломецинів" для імунітету, антибіотиків і бозна-чого різного, якого повно в наших аптеках, - це нікого не хвилює. Найбільше всіх хвилює саме вакцина. Тобто навіть поліомієліт вже в Україні - і то це вже нікого не вчить", - зазначив він.

Своєю чергою політтехнолог Борис Тизенгаузен в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, якими заходами влада України повинна примушувати людей до вакцинації від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги