Будуть затримки — експерт розповів, коли почнеться опалювальний сезон

Ігор Рейтерович назвав основні причини затримки старту опалювального сезону в Україні

Будуть затримки — експерт розповів, коли почнеться опалювальний сезон

Опалювальний сезон в Україні розпочнеться з затримками, заявив у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" політолог Ігор Рейтерович.

"Я схиляюся до того, що будуть затримки, причому як з об'єктивних, так і з суб'єктивних причин. Вчасно він (опалювальний сезон - ред.) практично ніколи не починався. Об'єктивні причини - це різний температурний режим, це залежить від кожної окремо взятої території. Не те що по всій Україні три дні буде менш як вісім градусів.

Є й суб'єктивні моменти — десь не до кінця підготувалися, ми знаємо, що в окремих регіонах є такі проблеми. Тому в такому авральному режимі, я думаю, до листопада все буде підключене, але є проблеми, які для нас вже традиційні, за великим рахунком", — сказав він.

Читайте також: Мер Хмельницького про опалювальний сезон: будуть проблеми і збитки

Раніше менеджер з енергетичних проєктів YASNO Сергій Свистюк заявив, що українцям потрібно звикати до економії опалення, і дав кілька порад, як це робити.

"На жаль, ті температури, до яких ми звикли - 20, 23, 25 градусів в наших будинках — доведеться, напевно, трохи економити й прикручувати. Тому що ця зима може показати, що ми не в повному обсязі досі займалися енергоефективністю, енергозбереженням", — зазначив Свистюк.

Також колишня народна депутатка України Валерія Заружко розповіла про головні проблеми України перед стартом опалювального сезону.

 

Джерело Україна 24 Теги