"Як в "Грі в кальмара": екснардеп здивував думкою про карантинні заходи

На його думку, прекрасним засобом заохочення була б розмова про те, що бувають ускладнення при вакцинації

"Як в "Грі в кальмара": екснардеп здивував думкою про карантинні заходи

Якщо Україна перейде до нової правової реальності, де кожен не матиме права не бути щепленим, то вступить у гру, як у популярному серіалі "Гра в кальмара".

Про це заявив в ефірі токшоу "Сьогодні" на телеканалі "Україна 24" екснардеп Ігор Попов.

"Якщо перейдемо, то ми будемо розуміти, що вступаємо в гру, як у "Грі в кальмара", і виходу вже немає. А щоб заохотити... Погоджуюся з тим, що потрібно не лякати, не карати", - зазначив він.

Читайте також: "Без вакцинації в Раду не пустять: подробиці від Радуцького"

На його думку, чудовим методом заохочення для вакцинації була б, наприклад, чесна і відверта розмова про те, що бувають ускладнення під час вакцинації й за них хтось несе відповідальність.

"Скажімо, у США є спеціальний окремий фонд, тому що страховка не покриває ускладнення від вакцинації. Вони зробили спеціальний фонд, наповнили його грошима і люди знають: якщо, не дай Боже, є ускладнення після вакцинації, то їм покриють із цього фонду, а не будуть всіляко лякати та казати: "Ні, це не пов'язано, збіг обставин, лікуйся як хочеш"... На кожному кроці колоти - це також неправильно Тому заохочувальні методи дали б, можливо, більший ефект", - зазначив Попов.

Також він заявив, що в багатьох після вакцинації в Україні ускладнюється самопочуття.

"Ну, давайте ухвалимо організаційне рішення, що можна давати лікарняний, тому що людина 2-3 дні ледве ходить... Ніколи не звучить те, що імунітет настає на 42-й день після 1-ї дози вакцини. А за цей час людина вразлива - її потрібно ховати. Можливо, комусь навіть 5-7 днів посидіти вдома. І чи може держава покрити цей вимушений прогул?... Можливо, це більше посприяє мотиваціям громадян свідомо, тому що вони знають, що ага, у нього 1-а доза, на 5 днів лікарняний... він захищений. І тоді більше людей прийде добровільно, а не примусово", - розповів екснардеп.

Нагадаємо, стрімінговий сервіс Netflix назвав південнокорейський серіал "Гра в кальмара" режисера Хван Дон-хека найуспішнішим проєктом в історії платформи.

Гучна драма встановила абсолютний рекорд переглядів - за 17 днів з моменту релізу (17 вересня) її подивилися 111 мільйонів підписників сервісу. Серіал розповідає історію про чоловіка Сонґ Гі Хуна, який живе з матір'ю — у нього дуже багато кредитів, він винний гроші ледь не половині Кореї. Йому роблять пропозицію зіграти в просту гру, в якій він може виграти достатньо відчутну для нього суму. І коли він дізнається, що у цій грі є можливість виграти ще більше, то він, як звичайна азартна людина, спокушається.

Читайте також: "Вакцинувався - отримав 100 євро: Комаровський закликав роздавати гроші українцям"

Раніше зазначалося, що в Україні невакцинованих від коронавірусу працівників освітніх закладів не допускатимуть до роботи. Відсторонення розпочнеться вже з листопада поточного року.

Так, за словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

Також ексміністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька заявила, що в Україні фіксується щоденне збільшення кількості нових пацієнтів з коронавірусом SARS-CoV-2, хоча вже кілька місяців в країні проходить кампанія з вакцинації населення.

Ексглава МОЗ вважає, що важливу роль в кампанії з вакцинації відіграє інформування населення. За її словами, суттєву допомогу могли б надати регіональні ЗМІ.

Джерело Україна 24 Теги