"Треба, щоб грав Вівальді": Співак висміяв нововведення в туалетах потягів

Політолог розповів про корупцію на"Укрзалізниці"

"Треба, щоб грав Вівальді": Співак висміяв нововведення в туалетах потягів

"Укрзалізниця" витратила 27 млн гривень на облаштування туалетів у потягах, проте закупівлі здійснювалися за ціною, завищеною вдвічі.

Про це розповів в ефірі програми "Правда з Дмитром Співаком" на телеканалі "Україна 24" політолог і телеведучий Дмитро Співак.

"Для початку, друзі, у мене до вас офіційне привітання. З 2022 року комусь із нас може пощастити. Заходячи до деяких туалетів "Укрзалізниці", натискаючи кнопку зливу, звідти лунатиме Вівальді. Або Мендельсон у запису - не знаю. Тому що за ті гроші, за які залізниця провела тендер на сидіння і кнопки, я без Вівальді проти. Якщо з Вівальді – тоді я за. Це я вас привітав, якщо комусь пощастить. Зайшли, зливаємо, якщо немає Вівальді - йдемо скаржитися. Тому що закупили за 27 мільйонів наших грошей ці гади по 10 тисяч сидушки і по 6 тисяч кнопки. Вартість - сидушки вдвічі, кнопки - вдвічі. 27 мільйонів списали на всю цю історію. Тому я так сам з собою жартую, що якщо з Вівальді, то я ще не проти", - сказав телеведучий.

Читайте також: Мільйони крадуть щогодини: ексміністр висловився про ситуацію в "Укрзалізниці"

Раніше нардеп від "Слуги народу", голова тимчасової слідчої комісії (ТСК) Ради з перевірки стану "Укрзалізниці" Юлія Гришина назвала причини кризи в "Укрзалізниці". За її словами, підприємство є збитковим і знаходиться в критичному стані через корупцію і деструктивне управління.

"Ми побачили дві основні причини, чому в такій ситуації на сьогодні знаходиться" Укрзалізниця". Перша — це управління, яке є неефективним, несистемним, однозначно деструктивним. І друга — це корупція, яка досягає гігантських масштабів. Поки ці дві причини існуватимуть, ми не побачимо ніяких поліпшень у сфері існування "Укрзалізниці", — сказала Гришина.

Джерело Україна 24 Теги