Як лікуватися від бронхіту: Комаровський назвав прості правила

"У нас є правило - треба щось робити"

Як лікуватися від бронхіту: Комаровський назвав прості правила

Що таке бронхіт і як правильно лікувати цю хворобу в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" розповів відомий лікар Євген Комаровський.

Лікар нагадав, що бронхіт - це запалення бронхів, коли там утворюється слиз. Якщо слиз в бронхах засохне, цей клубок може перекрити бронхи, там осядуть бактерії і почнеться запалення легень.

"Найголовніше правило лікування бронхіту - не дати засохнути слизу. Для цього потрібно пити дуже багато будь-якої рідини: молоко, компот, воду, квас. Будь-які напої, навіть коричневі. Багато пити - це раз. І друге - тепло одягтися, але в кімнаті має бути не більше 20 градусів і вологість і від 40 до 60%", - розповів Комаровський.

Фахівець також закликав українців відмовитися від традиційних способів лікування бронхіту.

"Коли нашій людині кажеш: багато пий, зволожуй і провітрюй - це не називається лікуванням. У нас є правило - треба щось робити. Наприклад, послати родича в аптеку, щоб він купив що-небудь від кашлю, від бронхів і антибіотиків побільше. Потім вдома попарити ніжки, подихати картоплею, намазати груди жиром борсука, а спину - жиром кози нещасної. Народе, вам нема чого робити? Давайте пожаліємо нещасних борсуків і припинимо займатися фігнею", - сказав лікар Комаровський.

Читайте також: З'явилася дитяча вакцина проти COVID-19 - подробиці від Комаровського

Раніше Євген Комаровський розповів про шахрайство на просторах Інтернету, де шахраї використовують фотографії відомих лікарів, щоб переконати користувачів мережі купити лікарські препарати.

"Регулярно я на купі інтернет-сайтів "лікую" типу простатит. Тобто якісь люди реєструють навіть не ліки, якусь смердючу мерзенну біодобавку, маячня повна. Після чого складають "інтерв'ю" з купою народу, включаючи доктора Комаровського, який розповідає, що "це вас врятує від простатиту". І наївні жителі нашої країни бачать знайомі пики... До речі, імпотенцію "лікує" Гордон, проблеми з судинами "лікуємо" ми з Тодуровим, "глистів ганяємо" ми з Голубовською тощо. Але я скрізь. Зараз активно я "лікую" варикоз, ожиріння і проблеми з зором", - повідомив Комаровський.

Джерело Україна 24 Теги