Вбивати не хотіли: Комаровський висунув версію смерті Полякова

"Світлий, нормальний хлопець, ніколи в наркоманії не помічений"

Вбивати не хотіли: Комаровський висунув версію смерті Полякова

Померлого нардепа Антона Полякова, можливо, хотіли налякати, підсипавши йому метадон. Про це в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" сказав доктор Євген Комаровський.

За словами фахівця, метадон - ліки, які офіційно випускаються фармацевтичними заводами. За допомогою цих таблеток лікують наркозалежних. Але у цього препарату є багато побічних ефектів, якщо вживати його разом з іншими ліками.

"Метадон це те, що використовують лікарі. І дійсно, метадон спільно з алкоголем може давати небезпечні для життя порушення функцій дихання, пригнічення центральної нервової системи. Але, говорити про те, що метадон плюс алкоголь -100% смерть - неправильно. Світлий, нормальний хлопець, ніколи в наркоманії не помічений, не пив би міцний алкоголь в прикуску з метадоном - це очевидно. Я абсолютно впевнений в тому, що ті, хто підсипали йому це - якщо йому дійсно підсипали, не мали на меті його вбити. Налякати, показати, як він валяється у багнюці, дискредитувати, вивезти кудись і там повчити - це я допускаю", - сказав Комаровський.

Нагадаємо, раніше правоохоронці підтвердили інформацію про те, що в організмі померлого 8 жовтня нардепа Антона Полякова виявили, крім алкоголю, метадон.

"З нових даних єдине, що можна сказати, - що судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон. Але який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті, як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, - ще буде встановлюватися після глибоких досліджень", - сказав речник МВС Антон Шевченко.

Читайте також: Піскун про смерть Полякова: "Питання починаються з самої статті"

Народний депутат Антон Поляков помер у Києві в ніч на 8 жовтня. Патрульні за порушення ПДР зупинили таксі і побачили в машині непритомного чоловіка. Ним виявився Антон Поляков.

На пресконференції правоохоронці повідомили, що поліція розглядає дві версії: смерть внаслідок хронічного захворювання і отруєння невідомою речовиною - самостійно або іншою особою.

Поляков до осені 2019 року перебував у фракції "Слуга народу", звідки його виключили за голосування всупереч позиції його колег по фракції. У червні 2020 року Поляков увійшов до депутатської групи "За майбутнє".

Раніше ексглава Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль повідомив, що сам Поляков не став би вживати метадон.

"Я подивився два останніх відео, де Поляков виступав. За його жестикуляцією, і я збільшував, щоб подивитися на зіниці, — він не вживав наркотики. Я це говорю як людина, яка почала боротися з наркоманією, коли ще навіть не було відповідних законів. Немає у нього ознак того, що він вживав наркотики. Його (метадон — ред.) легко підкинути в горілку, він швидко розчиняється. Є дуже багато питань, і головне — чи не всипав йому хтось під час вживання алкоголю таблетку — а там і чверті таблетки було б достатньо, щоб викликати гострий сердечний стан", — сказав він.

Джерело Україна 24 Теги