"Ніколи не забудемо": Гордон сказав, як Путін "привітав" Україну з Днем Незалежності

За словами журналіста, Путін зробив "фатальну помилку, нацькувавши росіян на українців"

"Ніколи не забудемо": Гордон сказав, як Путін "привітав" Україну з Днем Незалежності

Президент Росії Володимир Путін агресією проти України згуртував українців більше, ніж будь-який політик або громадський діяч.

Таку думку в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" висловив журналіст Дмитро Гордон. Коментуючи репліку ведучого, що Путін не привітав Україну з Днем Незалежності, Гордон заявив:

"Ми засмутилися. Ми сильно переживаємо, що Путін не привітав Україну. Він вже "привітав" Україну, коли відняв Крим і Донбас. І ми це "привітання" ніколи не забудемо. Взагалі Путін - це людина, якій, я вірю, в Україні поставлять пам'ятники. Жоден український президент, громадський діяч, лідер думок не зміг згуртувати Україну так, як згуртував Путін".

Читайте також: Гордон про військовий парад в Україні: не люблю, коли брязкають зброєю, але він необхідний

При цьому журналіст підкреслив, що президент РФ "зробив, звичайно, фатальну помилку, нацькувавши росіян на українців".

"Я хочу подивитися на нього, коли йому доведеться вирішувати питання з талібами, і коли Україна йому допомагати не буде, і Білорусь - теж. Геополітичний стратег. Це треба ж було мати мізки... живуть два народи в мирі й дружбі - Росія та Україна. Навіщо він це зробив? Що він виграв? Крим отримав, частину Донбасу? Так він віддасть це все, або ті, хто прийдуть за ним. Це ж історична справедливість. Забрав чуже - віддаси. Не будеш добре жити з чужим. Це крадене. Ну треба було зробити таку ідіотську геополітичну помилку? Огидно. Тому його привітання... нехай привітає себе", - зазначив він.

Нагадаємо, 24 серпня 2021 року Україна відзначає 30-ту річницю проголошення Незалежності. Цього дня у Києві відбувся масштабний військовий парад. У заході взяли участь тисячі військовослужбовців, бойова техніка й авіація.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" привітав українців з 30-ю річницею Незалежності.

"Хотів би привітати усіх, хто нас дивиться, з нашим прекрасним святом – нашій улюбленій країні сьогодні 30 років. І це прекрасно. І країна наша прекрасна, і люди прекрасні, і те, що сьогодні відбувалося весь день – ну просто надихає. Мені це дуже сподобалося. І сьогодні, і вчора, і позавчора усі заходи, які були в Україні, і зараз ще тривають святкові заходи. Вони надихають, доводять, що наша країна є, наша країна буде, і все буде добре", - заявив Гордон.

Джерело Україна 24 Теги