Путін готує свої війська — військовий експерт про можливість загострення на Донбасі

Ігор Романенко розповів, від чого залежить рішення Путіна про напад на Україну

Путін готує свої війська — військовий експерт про можливість загострення на Донбасі

Ексречник Генштабу ЗСУ Селезньов заявив, що може бути чергова ескалація з боку Росії. Чи це можливо найближчим часом, відповів військовий експерт Ігор Романенко у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Думаю, остаточне рішення з цього приводу Путін ще не прийняв, але він готує свої війська. Відомо, що угруповання атакувального спрямування сформувалось ще навесні. А зараз він його підсилює. Як відомо, на півночі через спільні навчання з Білоруссю вже десь два тижні розвантажуються війська, озброєння тощо. І на півдні посилюється – десятки тисяч військових, літаки. На півночі теж, до речі, є бойові літаки", — сказав він.

Читайте також: Зненацька не застануть — Арестович про можливе загострення війни з Росією

Експерт пояснив, чого вичікує російський президент.

"Коли почне і наскільки глибоко – це буде наступне рішення. Але відповідні плани в Генштабі збройних сил Росії опрацьовані. Путін очікує остаточних оцінок у діях України та її союзників", — сказав він.

Нагадаємо, Владислав Селезньов раніше заявив, що Росія може вдатися до серйозної конфронтації.

"Я думаю, що (реальна військова – ред.) конфронтація буде. Вона вже почалася. І пов’язана вона в першу чергу з тими наративами, які постійно просуває Росія про те, що Україна як самостійна держава не має права на існування", — сказав він.

Також лідер Радикальної партії Олег Ляшко назвав єдину умову для відновлення нормального життя на Донбасі — для цього потрібно в першу чергу вивести звідти російські війська.

Джерело Україна 24 Теги