Бананова республіка: екснардеп розповів, як Україні підняти економіку

Євген Мураєв пояснив, чому українській економіці не варто концентруватися на сільському господарстві

Бананова республіка: екснардеп розповів, як Україні підняти економіку

Україна не повинна намагатися стати аграрної супердержавою - потрібно розвивати технології. Про це заявив в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" ексдепутат Верховної Ради, лідер партії "Наші" Євген Мураєв.

"Бананова республіка — це аграрна Україна. Коли нам говорять, що ми будемо аграрною супердержавою — це смішно. Аграрна Україна не прогодує більше ніж15 млн громадян. Нам треба будувати літаки та ракети, і за рахунок грошей, які ми будемо заробляти на товарах з високою доданою вартістю, у нас з'явиться в бюджеті можливість фінансувати, зокрема і науку на належному рівні, і культуру", — сказав він.

Раніше Мураєв заявив, що українців за кордоном сприймають як безправних папуасів через корупційні скандали та рівень життя.

"Коли за кордоном ти говориш, що з України — тебе судять за рівнем життя і з тих корупційних скандалів, які відбуваються в країні. Тому що 10 мільйонів українців працюють за кордоном на не найкращих роботах. Нас сприймають як безправних папуасів, хоча ми досить потужні: у нас величезний потенціал, науково-технічна база, нам є чим пишатися та повернути колишню повагу країні", — сказав він.

Джерело Україна 24 Теги